Batman 2: všetko, čo vieme o filme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový film The Batman 2 bude trhákom. Film produkuje Warner Bros. Pictures a režíruje Matt Reeves. Film bude pokračovaním prvého filmu The Batman, ktorý vyšiel v roku 2021. Film bude obsahovať nové obsadenie postáv a novú zápletku. Viac o novom filme The Batman 2 nájdete tu.

The Batman 2: All We Know About The Movie je pripravovaný superhrdinský film založený na postave DC Comics. Film napísal a režíroval Matt Reeves a produkoval ho Dylan Clark. Robert Pattinson hrá Bruce Wayne / Batman. Film by sa mal dostať do kín v júni 2021. Pôjde o pokračovanie prvého filmu The Batman, ktorý vyšiel v roku 2021. Film predstaví množstvo nových postáv vrátane Catwoman, The Riddler a The Penguin. Sme nadšení z pokračovania a nevieme sa dočkať, kedy sa o filme dozvieme viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších pripravovaných filmoch, navštívte Obsadenie Peter Pan 2022 a Hranolky a zemiaky sezóna 2 .Batman 2

Obsadenie

Obsadenie filmu The Batman 2 bude zahŕňať niekoľko známych tvárí. Robert Pattinson sa vráti ako Bruce Wayne/Batman. Medzi ďalších hercov patrí Zoe Kravitz ako Catwoman, Paul Dano ako Riddler, Jeffrey Wright ako komisár Gordon, John Turturro ako Carmine Falcone a Colin Farrell ako Penguin. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré ešte neboli oznámené.

Batman 2

Zápletka

Dej filmu The Batman 2 sa zameria na vzťah medzi Bruceom Waynom a Catwoman. K dispozícii bude aj množstvo nových darebákov vrátane Riddlera, Penguina a Carmine Falconea. Film predstaví aj niektoré nové postavy, ktoré ešte neboli oznámené. Film tiež predstaví niektoré nové prvky do mytológie Batmana, ktoré ešte neboli oznámené.Batman 2

dátumy vydania

Očakáva sa, že film Batman 2 vyjde v lete 2022. Film bude uvedený v kinách v Spojených štátoch a niekoľkých ďalších krajinách. K dispozícii bude aj vydanie DVD a Blu-ray. K dispozícii bude aj vydanie na streamovacích platformách ako Netflix, Hulu a Amazon Prime.

Batman 2

Výroba

Produkcia filmu The Batman 2 sa začala v apríli 2021. Film sa bude natáčať v USA a niekoľkých ďalších krajinách. Film produkuje Warner Bros. Pictures a režíruje Matt Reeves. Film produkuje tím producentov a scenáristov pod vedením Matta Reevesa.

Rozpočet

Rozpočet filmu The Batman 2 sa očakáva okolo 200 miliónov dolárov. Rozpočet bude použitý na produkciu, kasting, nakrúcanie a postprodukciu. Poslúži aj na propagáciu filmu.Záver

Nový film The Batman 2 bude trhákom. Film produkuje Warner Bros. Pictures a režíruje Matt Reeves. Obsadenie filmu bude zahŕňať niektoré známe tváre. Dej filmu sa zameria na vzťah Brucea Wayna a Catwoman. Premiéra filmu sa očakáva v lete 2022. Rozpočet filmu sa očakáva okolo 200 miliónov dolárov.

FAQ

  • Kto hrá vo filme The Batman 2? Obsadenie filmu The Batman 2 bude zahŕňať niekoľko známych tvárí. Robert Pattinson sa vráti ako Bruce Wayne/Batman. Medzi ďalších hercov patrí Zoe Kravitz ako Catwoman, Paul Dano ako Riddler, Jeffrey Wright ako komisár Gordon, John Turturro ako Carmine Falcone a Colin Farrell ako Penguin.
  • Kedy vyjde film The Batman 2? Očakáva sa, že film Batman 2 vyjde v lete 2022.
  • Aký je rozpočet filmu The Batman 2? Rozpočet filmu The Batman 2 sa očakáva okolo 200 miliónov dolárov.

Tabuľka

Film Obsadenie dátumy vydania Rozpočet
Batman 2 Hrajú: Robert Pattinson, Zoe Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Colin Farrell leto 2022 200 miliónov dolárov

Nový film The Batman 2 bude trhákom. Poskytli sme vám všetky informácie o filme vrátane castingu, zápletky a dátumov premiéry. Dúfame, že teraz viete viac o novom filme The Batman 2. Ďalšie informácie nájdete v časti Spoločnosť Warner Bros. , IMDb a Zhnité paradajky .