Blacklist Sezóna 10: Stav obnovenia a rekapitulácia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Blacklist je americký televízny seriál produkovaný NBC. Séria je o bývalom dôstojníkovi amerického námorníctva menom Raymond 'Red' Reddington, ktorý odovzdá zoznam zločincov a teroristov vláde USA. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 2013 a odvtedy si získala veľkú sledovanosť. V tomto článku sa pozrieme na stav obnovenia Blacklist Season 10 a rekapituláciu predchádzajúcich sezón.

Blacklist sezóna 10 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Stav obnovenia série zatiaľ nie je známy, ale očakáva sa, že bude obnovený. Zhrnutie 10. sezóny čiernej listiny ešte nie je známe, ale očakáva sa, že to bude vzrušujúca a vzrušujúca sezóna. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a príbehov. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji vo svete televíznych seriálov, čítajte ďalej Yaariyan-Casting a Dalgian sezóna 2 .Čierna listina sezóny 10

Stav obnovenia 10. sezóny na čiernej listine

Blacklist sezóna 10 bola potvrdená NBC v máji 2020. Očakáva sa, že desiata sezóna bude odvysielaná na jeseň 2020. 10. sezóna bude mať 16 epizód a dej sa zameria na vzťah medzi Redom a Liz. Sezóna 10 tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane nového záporáka, ktorý vyzve Reda a Liz.

Čierna listina sezóny 10

Zhrnutie predchádzajúcich sezón

Blacklist Season 1 bola odvysielaná v roku 2013 a bola o tom, že Red prevzal vládu USA a odovzdal zoznam zločincov a teroristov. Sezóna 2 sa vysielala v roku 2014 a bola o tom, ako sa Red a Liz pokúšali chytiť niektorých zločincov na zozname. Sezóna 3 sa vysielala v roku 2015 a bola o tom, ako sa Red a Liz pokúšali chytiť niektorých zločincov na zozname. 4. séria sa vysielala v roku 2016 a bola o tom, ako sa Red a Liz pokúšali chytiť niektorých zločincov na zozname. Piata séria sa vysielala v roku 2017 a bola o tom, ako sa Red a Liz pokúšali chytiť niektorých zločincov na zozname. 6. séria sa vysielala v roku 2018 a bola o tom, ako sa Red a Liz pokúšali chytiť niektorých zločincov na zozname. Sezóna 7 sa vysielala v roku 2019 a bola o tom, ako sa Red a Liz pokúšali chytiť niektorých zločincov na zozname. 8. séria sa vysielala v roku 2020 a bola o tom, ako sa Red a Liz snažia chytiť niektorých zločincov na zozname.Postavy na čiernej listine

Blacklist má množstvo zaujímavých postáv, ktoré posúvajú dej dopredu. Red je hlavná postava seriálu a bývalý dôstojník amerického námorníctva. Je to hlavný zločinec, ktorý vláde USA predkladá zoznam zločincov a teroristov. Liz je agentka FBI, ktorá pomáha Redovi vystopovať zločincov na zozname. Aram je počítačový génius, ktorý pomáha Redovi a Liz loviť zločincov na zozname. Cooper je riaditeľ FBI a blízky priateľ Reda Tom je bývalý dôstojník amerického námorníctva a blízky priateľ Reda. Je tiež manželom Liz.

Záver

Blacklist je populárny americký televízny seriál produkovaný NBC. Blacklist sezóna 10 bola potvrdená NBC v máji 2020 a očakáva sa, že bude odvysielaná na jeseň 2020. Séria je o bývalom dôstojníkovi amerického námorníctva menom Raymond 'Red' Reddington, ktorý odovzdá zoznam zločincov a teroristov vláde USA. Séria má množstvo zaujímavých postáv, ktoré posúvajú dej dopredu. Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o stave obnovenia Blacklist sezóny 10 a rekapitulácii predchádzajúcich sezón.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 10. séria Blacklist?
    Očakáva sa, že 10. sezóna čiernej listiny bude odvysielaná na jeseň 2020.
  • Kto sú hlavné postavy čiernej listiny?
    Hlavnými postavami Blacklistu sú Red, Liz, Aram, Cooper a Tom.
  • Koľko epizód bude mať 10. séria na čiernej listine?
    Blacklist Season 10 bude mať 16 epizód.

Tabuľka

séria rok vysielania
1. 2013
2. 2014
3. 2015
4. 2016
5. 2017
6. 2018
7. 2019
8. 2020

Ďalšie informácie o čiernej listine nájdete na nbc.com , IMDb a Wikipedia .