Blacklist sezóna 9: existuje dátum vysielania NBC?

Aký Film Vidieť?
 

Deviata séria seriálu NBC The Blacklist sa čoskoro začne vysielať. Oficiálny dátum vysielania však zatiaľ neexistuje. Fanúšikovia však môžu dúfať v niekoľko zaujímavých aktualizácií, keď príde na novú sezónu. Kým čakáme na oficiálny dátum, môžete sa pozrieť aj na ďalšie zaujímavé série ako napr diamanty žiadne eso ii a atypický dátum pre sezónu 4 vyhliadka.

ObsahDeviata séria The Blacklist je jednou z najočakávanejších show roku 2021. Fanúšikovia sa chcú dozvedieť viac o dátume vysielania NBC, hereckom obsadení a zápletke. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie informácie o 9. sezóne The Blacklist.

Čierna listina sezóny 9

Dátum vysielania NBC

Deviata séria The Blacklist by sa mala vysielať na NBC na jar 2021. Presný dátum však zatiaľ nie je známy. Hneď ako bude k dispozícii, aktualizujeme ho tu.

Čierna listina sezóny 9

povolanie

Očakáva sa, že obsadenie Blacklistu 9. sezóny bude pozostávať z nasledujúcich hercov: James Spader ako Raymond 'Red' Reddington, Megan Boone ako Elizabeth Keen, Diego Klattenhoff ako Donald Ressler, Amir Arison ako Aram Mojtabai, Harry Lennix ako Harold Cooper, Hisham Tawfiq ako Dembe Zuma a Laura Sohn ako Samar Navabi.Zápletka

Očakáva sa, že dej 9. sezóny The Blacklist sa zameria na vzťah medzi Redom a Liz. Očakáva sa, že Red sa pokúsi ochrániť Liz pred novou hrozbou, keď sa snaží pochopiť svoju minulosť. Očakáva sa tiež, že Red a Liz sa pokúsia odhaliť niektoré zo záhad, ktoré odhalili v posledných sezónach.

FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 9. séria The Blacklist?
    A: Deviata séria The Blacklist by sa mala vysielať na NBC na jar 2021. Presný dátum však zatiaľ nie je známy.
  • Otázka: Kto bude hrať v 9. sezóne The Blacklist?
    A: Očakáva sa, že obsadenie Blacklistu 9. sezóny bude pozostávať z Jamesa Spadera, Megan Boone, Diega Klattenhoffa, Amira Arisona, Harryho Lennixa, Hishama Tawfiqa a Laury Sohn.
  • Otázka: O čom bude 9. séria The Blacklist?
    A: Očakáva sa, že dej 9. sezóny The Blacklist sa zameria na vzťah medzi Redom a Liz. Očakáva sa, že Red sa pokúsi ochrániť Liz pred novou hrozbou, keď sa snaží pochopiť svoju minulosť.

Záver

Deviata séria The Blacklist by sa mala vysielať na NBC na jar 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude pozostávať z Jamesa Spadera, Megan Boone, Diega Klattenhoffa, Amir Arison, Harryho Lennixa, Hishama Tawfiqa a Laury Sohn. Očakáva sa, že dej sa zameria na vzťah Reda a Liz. Pre viac informácií o The Blacklist Season 9 navštívte nbc.com a IMDb .

Tabuľka

séria dátum vysielania
1 23. september 2013
2 22. september 2014
3 21. október 2015
4 22. september 2016
5 27. september 2017
6 4. januára 2019
7 23. októbra 2019
8 13. novembra 2020
9 jar 2021