The Blacklist Staffel 9: James Spader a Megan Boone Spy Series

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zistite viac o deviatej sezóne populárneho špionážneho seriálu The Blacklist s Jamesom Spaderom a Megan Boone v hlavných úlohách. Máme všetky podrobnosti o nových epizódach a ďalšie.

Populárna špionážna séria 'The Blacklist' s Jamesom Spaderom a Megan Boone v hlavných úlohách sa vracia v deviatej sezóne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové epizódy a vzrušujúce dobrodružstvá. V tomto článku sa dozviete viac o deviatej sezóne série a o tom, čo môžete očakávať.

The Blacklist Season 9 je vzrušujúca špionážna séria s Jamesom Spaderom a Megan Boone v hlavných úlohách. Séria sleduje bývalého vládneho agenta Raymonda 'Red' Reddingtona, keď zostavuje zoznam zločincov a teroristov, ktorých označuje ako 'čiernu listinu'. Očakáva sa, že deviata sezóna série bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových vzrušujúcich postáv a príbehov, vďaka ktorým bude séria ešte napínavejšia. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v sérii, navštívte equinox end netflix a Wentworth sezóna 8 epizóda 9 .Čierna listina sezóny 9

Obsah

 • Základné informácie o čiernej listine
 • Deviata séria The Blacklist
 • Herecké obsadenie deviatej sezóny
 • Dej deviatej sezóny
 • Nové epizódy deviatej sezóny
 • Záver

Základné informácie o čiernej listine

Blacklist je americký televízny seriál vyvinutý Jonom Bokenkampom. Séria prvýkrát odvysielaná na NBC v roku 2013 a sleduje Raymonda 'Red' Reddingtona (hrá ho James Spader), bývalého dôstojníka amerického námorníctva, ktorý sa ukázal byť jedným z najhľadanejších zločincov na svete. Výmenou za imunitu ponúka FBI pomoc pri dolapení ďalších zločincov. Séria sleduje Reda a jeho partnerku Elizabeth Keen (hrá Megan Boone) na ich dobrodružstvách, keď sa snažia chytiť zločincov na „čiernej listine“.

Čierna listina sezóny 9

Deviata séria The Blacklist

Deviata séria The Blacklist bola ohlásená 13. novembra 2020. Nové epizódy sa budú vysielať 3. apríla 2021 na NBC. Deviata séria bude pozostávať z 22 epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude plná akcie a dobrodružstva.Herecké obsadenie deviatej sezóny

Deviatu sériu The Blacklist opäť vedú James Spader ako Raymond 'Red' Reddington a Megan Boone ako Elizabeth Keen. Ďalšími známymi hercami, ktorí budú hrať v 9. sezóne, sú Diego Klattenhoff ako Donald Ressler, Harry Lennix ako Harold Cooper, Amir Arison ako Aram Mojtabai, Hisham Tawfiq ako Dembe Zuma a Mozhan Marnò ako Samar Navabi.

Dej deviatej sezóny

Deviata séria The Blacklist sa zameria na hon na nového zločinca známeho ako 'The Voice'. Red a jeho tím musia prísť na to, kto stojí za týmto záhadným hlasom a ako ho zastaviť. Medzitým sa Red pokúsi pochopiť svoju minulosť a napraviť svoj vzťah s Elizabeth. Pribudnú aj nové postavy, ktoré pomôžu Redovi a jeho tímu na ich ceste.

Nové epizódy deviatej sezóny

Nové epizódy 9. sezóny The Blacklist budú nabité akciou a vzrušením. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové dejové línie a niekoľko prekvapivých zvratov. Nové epizódy tiež oživia niektoré staré postavy, ktoré hrali roly v predchádzajúcich sezónach.Záver

Deviata séria The Blacklist bude plná akcie a vzrušenia. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové dejové línie a niekoľko prekvapivých zvratov. Nové epizódy tiež oživia niektoré staré postavy, ktoré hrali roly v predchádzajúcich sezónach. Deviata sezóna sa bude vysielať 3. apríla 2021 na NBC.

FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 9. séria The Blacklist?
  Deviata séria The Blacklist sa bude vysielať 3. apríla 2021 na NBC.
 • Kto hrá hlavnú úlohu v 9. sezóne The Blacklist?
  Deviatu sériu The Blacklist opäť vedú James Spader ako Raymond 'Red' Reddington a Megan Boone ako Elizabeth Keen. Ďalšími známymi hercami, ktorí budú hrať v 9. sezóne, sú Diego Klattenhoff ako Donald Ressler, Harry Lennix ako Harold Cooper, Amir Arison ako Aram Mojtabai, Hisham Tawfiq ako Dembe Zuma a Mozhan Marnò ako Samar Navabi.
 • Koľko epizód bude mať 9. séria The Blacklist?
  Deviata séria The Blacklist bude pozostávať z 22 epizód, z ktorých každá bude trvať jednu hodinu.

Tabuľka

séria počet epizód
1 22
2 22
3 22
4 22
5 22
6 22
7 22
8 22
9 22

Pre viac informácií o The Blacklist Season 9 navštívte nbc.com a IMDb.com .