The Boss Baby: Back in Business – dátum vydania 1. série a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárny animovaný seriál The Boss Baby: Back in Business sa vracia s novou sezónou. V tomto článku sa dozviete viac o prvej sezóne vrátane dátumu vydania, obsadenia, traileru a ďalších. nedefinovanéŠéf Baby

Obsah

  • Dátum vydania The Boss Baby: Back in Business Season 1
  • Obsadenie filmu The Boss Baby: Back in Business Season 1
  • Trailer k prvej sérii The Boss Baby: Back in Business
  • Často kladené otázky k The Boss Baby: Back in Business Staffel 1

Dátum vydania The Boss Baby: Back in Business Season 1

Prvá sezóna The Boss Baby: Back in Business vyjde na Netflixe 12. apríla 2018. Sezóna pozostáva zo 7 epizód a bude pokračovať v príbehu Boss Baby, ktorý sa snaží ochrániť svoju rodinu pred zlým Baby Corp.

Šéf Baby

Obsadenie filmu The Boss Baby: Back in Business Season 1

Obsadenie The Boss Baby: Back in Business 1. séria pozostáva z niekoľkých známych hlasov. Alec Baldwin sa vracia ako hlas Boss Baby, zatiaľ čo Lisa Kudrow je počuť ako hlas Timovej matky. Medzi ďalšie známe hlasy patria Jimmy Kimmel, Steve Buscemi, ViviAnn Yee a Conrad Vernon.

Trailer k prvej sérii The Boss Baby: Back in Business

Aj oficiálny trailer The Boss Baby: Back in Business Sezóna 1 bola vydaná 5. apríla 2018. Trailer ukazuje, ako sa Boss Baby snaží ochrániť svoju rodinu pred zlým Baby Corp. V novej sezóne sú predstavené aj niektoré nové postavy.Často kladené otázky k The Boss Baby: Back in Business Staffel 1

  • Kedy vyjde The Boss Baby: Back in Business Season 1? Prvá sezóna The Boss Baby: Back in Business vyjde 12. apríla 2018 na Netflixe.
  • Kto je súčasťou filmu The Boss Baby: Back in Business Season 1? The Boss Baby: Back in Business Season 1 tvoria Alec Baldwin, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel, Steve Buscemi, ViviAnn Yee a Conrad Vernon.
  • Kde si môžem pozrieť trailer k The Boss Baby: Back in Business Season 1? Oficiálny trailer k The Boss Baby: Back in Business Season 1 bol vydaný 5. apríla 2018 a je k dispozícii na YouTube a ďalších webových stránkach na streamovanie videa.

Celkovo je The Boss Baby: Back in Business Sezóna 1 je veľmi očakávaným pokračovaním populárnej animovanej série. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o dobrodružstvách Boss Baby. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, čítajte ďalej tu alebo tu .

Záver

Prvá sezóna The Boss Baby: Back in Business vyjde na Netflixe 12. apríla 2018. Herecké obsadenie tvoria Alec Baldwin, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel, Steve Buscemi, ViviAnn Yee a Conrad Vernon. Oficiálny trailer bol zverejnený 5. apríla 2018. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, čítajte ďalej tu alebo tu .