Kompletné obsadenie tretej sezóny The Boys, dátum vydania a podrobnosti o traileri

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tretia sezóna Chlapci je v príprave a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o hereckom obsadení, dátume vydania a traileri. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad.

The Boys Season 3 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Obsadenie, dátum vydania a trailer sú známe. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich nových postáv a ešte väčší príbeh. Obsadenie zahŕňa niektoré známe tváre ako Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr a Erin Moriarty. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv v podaní hercov Chace Crawford, Aya Cash a Shawn Ashmore. Dátum vydania tretej sezóny ešte nie je známy, no očakáva sa, že to bude v lete 2021. Trailer už bol zverejnený a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových vzrušujúcich scén. Ak chcete zistiť viac o časoch vydania iných sérií, môžete Čas vydania 3. sezóny odčarovania čítať. Ak sa chcete dozvedieť viac o Gwen Stefani, môžete gwen stefani 25 rokov čítať.The Boys Staffel 3?

povolanie

Obsadenie tretej sezóny Chlapci očakáva sa, že sa predstaví známe herecké obsadenie vrátane Karla Urbana ako Billyho Butchera, Jacka Quaida ako Hughieho Campbella, Antonyho Starra ako Homelandera, Erin Moriartyho ako Annie January, Dominique McElligott ako Queen Maeve, Jessie T. Ushera ako A-Train, Laz Alonso ako Mother's Milk, Chace Crawford ako The Deep, Tomer Kapon ako Frenchie, Karen Fukuhara ako Kimiko a Nathan Mitchell ako Black Noir. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Aya Cash ako Stormfront, Claudie Doumit ako Victoria Neuman a Goran Visnjic ako Alistair Adana.

The Boys Staffel 3?

Dátum publikácie

Dátum vydania tretej sezóny Chlapci je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na Amazon Prime Video v lete 2021. Očakáva sa tiež, že séria bude vydaná neskôr, ako sa plánovalo, kvôli oneskoreniam spôsobeným pandémiou COVID-19.Trailer

Trailer na tretiu sériu Chlapci ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený na jar 2021. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

viac informácií

Očakáva sa, že tretia sezóna r Chlapci bude pozostávať z ôsmich epizód. Natáčanie tretej sezóny sa začalo vo februári 2021 a očakáva sa, že sa skončí v lete 2021. Očakáva sa, že séria bude mať pre fanúšikov pripravené aj nejaké prekvapenia.

Záver

Tretia sezóna Chlapci je v príprave a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o hereckom obsadení, dátume vydania a traileri. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad. Očakáva sa, že sezóna 3 bude vydaná na Amazon Prime Video v lete 2021. Trailer by mal vyjsť na jar 2021. Očakáva sa, že séria bude mať pre fanúšikov pripravené aj nejaké prekvapenia.FAQ

  • Kto hrá v 3. sezóne The Boys?
    Očakáva sa, že v obsadení Boys 3. sezóny budú známi herci vrátane Karla Urbana ako Billyho Butchera, Jacka Quaida ako Hughieho Campbella, Antonyho Starra ako Homelandera, Erin Moriartyho ako Annie January, Dominique McElligott ako Queen Maeve, Jessie T. Usher ako A- Train, Laz Alonso ako Mother's Milk, Chace Crawford ako The Deep, Tomer Kapon ako Frenchie, Karen Fukuhara ako Kimiko a Nathan Mitchell ako Black Noir. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Aya Cash ako Stormfront, Claudie Doumit ako Victoria Neuman a Goran Visnjic ako Alistair Adana.
  • Kedy vyjde tretia séria The Boys?
    Dátum vydania tretej série The Boys zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na Amazon Prime Video v lete 2021.
  • Kedy vyjde trailer na tretiu sériu The Boys?
    Trailer k tretej sezóne The Boys ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený na jar 2021.

Tabuľka

séria Dátum publikácie Trailer
1 26. júla 2019 Publikovaný
2 4. septembra 2020 Publikovaný
3 leto 2021 zatiaľ nezverejnené

Diplom

Tretia sezóna Chlapci je v príprave a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o hereckom obsadení, dátume vydania a traileri. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad. Viac informácií nájdete v časti Amazon a IMDb .