Dátum vydania a ďalšie informácie o 3. epizóde 6. série The Boys

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Boys je séria Amazon Prime Video založená na rovnomennom komikse od Gartha Ennisa a Daricka Robertsona. Séria rozpráva príbeh skupiny obyčajných ľudí, ktorí bojujú proti skupine superhrdinov, ktorí sú skorumpovaní a bezohľadní. 3. séria The Boys práve začala a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania a ďalšie informácie o 3. epizóde 6. série.

Dátumy vydania a ďalšie informácie o sezóne 3, epizóde 6 The Boys ešte nie sú známe. Budeme vás však informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Dovtedy môžete stihnúť aj ďalšie vzrušujúce série, ako napr Britská výstava pečenia sezóna 4 alebo Plán vydania mha 5. sezóna .Podrobnosti 6. epizódy The Boys

Dátum vydania a ďalšie informácie o 3. epizóde 6. série The Boys

Šiesta epizóda 3. sezóny The Boys bude vydaná v piatok 11. júna 2021 na Amazon Prime Video. Epizóda má názov „We Gotta Go Now“ a bude ju režírovať Dan Trachtenberg. Epizódu napísal Craig Rosenberg a produkovali ju Seth Rogen a Evan Goldberg.

The Boys Season 3 Episode 6 Info

Šiesta epizóda 3. sezóny The Boys pokračuje v udalostiach piatej epizódy. Chlapci sa pri obrane proti superhrdinom musia vysporiadať s následkami svojich činov. Tiež sa dozvieme viac o záhadnom vzťahu medzi Stormfront a Vought.Chlapci sezóna 3 epizóda 6

hlavní herci a hosťujúce hviezdy

V 6. epizóde 3. sezóny The Boys účinkujú Karl Urban ako Billy Butcher, Jack Quaid ako Hughie Campbell, Antony Starr ako Homelander, Erin Moriarty ako Annie January, Dominique McElligott ako Queen Maeve, Jessie T. Usher ako A-Train, Laz Alonso ako Mother's Milk, Chace Crawford ako The Deep, Tomer Kapon ako Frenchie a Karen Fukuhara ako Kimiko.

Hosťujúce hviezdy v šiestej epizóde 3. sezóny The Boys sú Aya Cash ako Stormfront, Claudia Doumit ako Victoria Neuman, Colby Minifie ako Ashley Barrett, Malcolm Barrett ako Seth Reed, Shantel VanSanten ako Becca Butcher, Cameron Crovetti ako Ryan Butcher, Laila Robbins ako Lena Butcher, Giancarlo Esposito ako Stan Edgar a Giancarlo Esposito ako Stan Edgar.

informácie o pozadí

Šiesta epizóda 3. sezóny The Boys bude vydaná v piatok 11. júna 2021 na Amazon Prime Video. Epizóda má názov „We Gotta Go Now“ a bude ju režírovať Dan Trachtenberg. Epizódu napísal Craig Rosenberg a produkovali ju Seth Rogen a Evan Goldberg.Šiesta epizóda 3. sezóny The Boys bude vzrušujúcou a akčnou epizódou, ktorá bude pokračovať v udalostiach z piatej epizódy. Dozvieme sa viac o záhadnom vzťahu medzi Stormfront a Vought a chlapci sa budú musieť vysporiadať s následkami svojich činov.

FAQ

  • Kedy vyjde 6. epizóda 3. série The Boys? Šiesta epizóda 3. sezóny The Boys bude vydaná v piatok 11. júna 2021 na Amazon Prime Video.
  • Kto je hlavným obsadením 6. epizódy 3. sezóny The Boys? V 6. epizóde 3. sezóny The Boys účinkujú Karl Urban ako Billy Butcher, Jack Quaid ako Hughie Campbell, Antony Starr ako Homelander, Erin Moriarty ako Annie January, Dominique McElligott ako Queen Maeve, Jessie T. Usher ako A-Train, Laz Alonso ako Mother's Milk, Chace Crawford ako The Deep, Tomer Kapon ako Frenchie a Karen Fukuhara ako Kimiko.
  • Kto sú hosťujúce hviezdy 3. sezóny The Boys, 6. epizódy? Hosťujúce hviezdy v šiestej epizóde 3. sezóny The Boys sú Aya Cash ako Stormfront, Claudia Doumit ako Victoria Neuman, Colby Minifie ako Ashley Barrett, Malcolm Barrett ako Seth Reed, Shantel VanSanten ako Becca Butcher, Cameron Crovetti ako Ryan Butcher, Laila Robbins ako Lena Butcher, Giancarlo Esposito ako Stan Edgar a Giancarlo Esposito ako Stan Edgar.

Záver

Šiesta epizóda 3. sezóny The Boys bude vydaná v piatok 11. júna 2021 na Amazon Prime Video. Epizóda má názov „We Gotta Go Now“ a bude ju režírovať Dan Trachtenberg. Epizódu napísal Craig Rosenberg a produkovali ju Seth Rogen a Evan Goldberg. V 6. epizóde 3. sezóny The Boys účinkujú Karl Urban ako Billy Butcher, Jack Quaid ako Hughie Campbell, Antony Starr ako Homelander, Erin Moriarty ako Annie January, Dominique McElligott ako Queen Maeve, Jessie T. Usher ako A-Train, Laz Alonso ako Mother's Milk, Chace Crawford ako The Deep, Tomer Kapon ako Frenchie a Karen Fukuhara ako Kimiko. Hosťujúce hviezdy v šiestej epizóde 3. sezóny The Boys sú Aya Cash ako Stormfront, Claudia Doumit ako Victoria Neuman, Colby Minifie ako Ashley Barrett, Malcolm Barrett ako Seth Reed, Shantel VanSanten ako Becca Butcher, Cameron Crovetti ako Ryan Butcher, Laila Robbins ako Lena Butcher, Giancarlo Esposito ako Stan Edgar a Giancarlo Esposito ako Stan Edgar.

Viac informácií o 3. epizóde 6. série The Boys nájdete na stránke Video Amazon Prime a IMDb .