Dátum vydania 3. sezóny The Boys a očakávania

Aký Film Vidieť?
 

The Boys Season 3 prichádza čoskoro a fanúšikovia sa už nevedia dočkať. Prvé dve sezóny boli obrovským úspechom a do tretej sezóny sú veľké očakávania. Prehliadku produkuje Amazon Prime Video a očakáva sa, že tretia sezóna príde v lete 2021. V predstavení sa objaví mnoho nových postáv a príbehov, ktoré potešia fanúšikov. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na stretnutie s Jakeom Gyllenhaalsom a jeho priateľom Andrewom Burnapom v šatke Andrew Burnap. Uskutoční sa aj opätovné stretnutie s Taylor Swift, ktorá sa objaví v šou Scarfall. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na reunion s Heartstopper Season 3, ktorého dátum vydania zatiaľ nie je známy.

ObsahDie Amazon Prime-Series Chlapci sa stala jednou z najpopulárnejších superhrdinských drám. Druhá sezóna série bola vydaná v septembri 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. V tomto článku sa pozrieme na dátum vydania a očakávania pre tretiu sezónu Chlapci .

Trailer na 3. sezónu pre chlapcov

Obsah

  • Dátum vydania tretej sezóny The Boys
  • Čo môžeme očakávať od tretej sezóny?
  • Záver

Dátum vydania tretej sezóny The Boys

Tretia sezóna Chlapci Očakáva sa, že vyjde na Amazon Prime v lete 2021. Natáčanie tretej sezóny sa začalo vo februári 2021 a skončilo v apríli 2021. Fanúšikovia sa teda môžu tešiť na novú sezónu, ktorej vydanie sa očakáva v lete 2021.

Nový plagát 3. sezóny The Boys

Čo môžeme očakávať od tretej sezóny?

Tretia sezóna Chlapci Očakáva sa, že bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich zvratov a prekvapení. Dej sa zameria na vzťah Homelandera a Stormfronta, ktorý sa v druhej sezóne zhoršil. Dej sa tiež zameria na vzťah Starlight a Hughieho, ktorý sa vyvinul v druhej sezóne. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie vzťah Butchera a Beccy po tom, čo sa dajú opäť dokopy v druhej sezóne.Záver

Tretia sezóna Chlapci Očakáva sa, že vyjde na Amazon Prime v lete 2021. Dej sa zameria na vzťahy medzi Homelander a Stormfront, Starlight a Hughie a Butcher a Becca. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a prekvapivú tretiu sezónu.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde tretia séria The Boys? A: Očakáva sa, že tretia séria The Boys vyjde na Amazon Prime v lete 2021.
  • Otázka: Na čo sa zameria dej tretej sezóny? A: Dej tretej sezóny sa zameria na vzťahy medzi Homelanderom a Stormfront, Starlight a Hughie a Butcher a Becca.
  • Otázka: Kedy sa začalo natáčanie tretej sezóny? A: Natáčanie tretej sezóny sa začalo vo februári 2021 a skončilo v apríli 2021.

Záver

Tretia sezóna Chlapci Očakáva sa, že vyjde na Amazon Prime v lete 2021. Dej sa zameria na vzťahy medzi Homelander a Stormfront, Starlight a Hughie a Butcher a Becca. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a prekvapivú tretiu sezónu. Viac informácií o tretej sezóne Chlapci pozri ďalej Amazon.com a IMDb.com .