Aktualizácia dátumu vydania Boys Season 3 a všetky ostatné aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Boys sú nadšení, keďže sa chystá vydanie tretej sezóny série. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Zistite viac o dátume vydania a všetkých ďalších aktualizáciách o 3. sezóne The Boys tu.Chlapci sezóna 3

Obsah

 • Dátum publikácie
 • Trailer
 • povolanie
 • Zápletka
 • FAQ

Dátum publikácie

Očakáva sa, že Boys Season 3 vyjde na Amazon Prime Video v lete 2021. Presný dátum vydania ešte nie je známy, no predpokladá sa, že to bude v júni alebo júli. Prvé dve sezóny boli vydané v júli 2019 a septembri 2020, takže je pravdepodobné, že tretia sezóna bude vydaná v lete 2021.

The Boys season 3 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania a všetky ostatné aktualizácie. Našťastie Amazon Prime Video nedávno oznámil oficiálny dátum vydania tretej sezóny série. Sezóna 3 vyjde na Amazon Prime Video 5. júna 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá bude obsahovať mnoho nových postáv a príbehov. Počas čakania na 3. sezónu to môžete dohnať aj vy britney spears halloween 2021 a ako sa posúva dátum premiéry informovať.

Chlapci sezóna 3

Trailer

Prvý trailer na The Boys Season 3 bol vydaný 5. februára 2021. Trailer predstavuje niektoré nové postavy prichádzajúce v 3. sezóne, ako aj niektoré nové dobrodružstvá, ktoré chlapci zažijú. Trailer potešil fanúšikov série a očakávanie na novú sezónu je veľké.povolanie

V 3. sezóne The Boys bude veľa známych tvárí. Karl Urban sa vráti ako Billy Butcher, rovnako ako Jack Quaid ako Hughie Campbell, Antony Starr ako Homelander a Erin Moriarty ako Annie January. Objaví sa aj niekoľko nových postáv vrátane Aya Cash ako Stormfront, Shawna Ashmorea ako Lamplightera a Goran Visnjic ako Alistair Adana.

Zápletka

Dej 3. sezóny The Boys sa bude týkať udalostí z 2. sezóny. Chlapci sa budú musieť vysporiadať s následkami svojich činov a pustiť sa do nových dobrodružstiev. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Očakáva sa, že tretia sezóna bude ešte akčnejšia a napínavejšia ako tie predchádzajúce.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde tretia séria The Boys?
  A: Očakáva sa, že Boys Season 3 vyjde na Amazon Prime Video v lete 2021.
 • Otázka: Kto bude hrať v 3. sezóne The Boys?
  A: V obsadení 3. sezóny Boys sa predstaví mnoho známych tvárí vrátane Karla Urbana ako Billyho Butchera, Jacka Quaida ako Hughieho Campbella, Antonyho Starra ako Homelandera a Erin Moriarty ako Annie January.
 • Otázka: Čo sa stane v 3. sezóne The Boys?
  A: Dej 3. sezóny The Boys sa bude týkať udalostí z 2. sezóny. Očakáva sa, že tretia sezóna bude ešte akčnejšia a napínavejšia ako tie predchádzajúce.

Záver

Očakáva sa, že Boys Season 3 vyjde na Amazon Prime Video v lete 2021. Prvý trailer pre The Boys Season 3 bol vydaný 5. februára 2021 a fanúšikovia série sú nadšení. Herecké obsadenie bude zahŕňať mnoho známych tvárí a dej sa bude týkať udalostí druhej sezóny. Už sa nevieme dočkať, kedy konečne vyjde 3. séria!Viac informácií o 3. sezóne The Boys nájdete na Amazon a IMDb .