The Boys Season 3: Trailer, Dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Chlapčenská 3. sezóna je konečne tu! Fanúšikovia série sa môžu tešiť na ďalšie kolo so superhrdinami a superzloduchmi. V tomto článku

Chlapčenská 3. sezóna je konečne tu! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú akcie, vzrušenia a prekvapení. Trailer 3. sezóny je vonku a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a prekvapivé zvraty. Dátumy vydania tretej sezóny ešte nie sú známe, no očakáva sa, že vyjde na jar 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o chlapčenskej sezóne 3, môžete volaj ma mačka alebo bulgazský význam v kórejčine čítať.Informácie o 3. sezóne pre chlapcov

Trailer k tretej sérii The Boys

Trailer na 3. sériu Boys je konečne tu! Trailer predstavuje niektoré z nových postáv, ktoré prichádzajú v 3. sezóne, vrátane Stormfront, novej ženskej superhrdinky, ktorá zatieni niektorých ďalších superhrdinov. Trailer tiež ukazuje niektoré z nových dobrodružstiev, ktoré chlapci zažijú, vrátane boja proti novej hrozbe. Trailer je povinnosťou pre všetkých fanúšikov série.

The Boys Staffel 3 Soldier Boy

Dátum vydania tretej sezóny The Boys

The Boys Season 3 vyjde 5. novembra 2021 na Amazon Prime Video. Prvé tri epizódy sezóny vyjdú 5. novembra a zvyšné epizódy budú vychádzať týždenne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu s chlapcami.Podrobnosti o The Boys Staffel 3

Zistite viac o 3. sezóne The Boys

Tretia séria The Boys bude mať osem epizód. Sériu produkuje Eric Kripke a koprodukujú Seth Rogen a Evan Goldberg. V seriáli hrajú aj niektorí z najlepších hercov v odbore vrátane Karla Urbana, Jacka Quaida, Antonyho Starra, Erin Moriarty, Dominique McElligott a Chace Crawford.

Časté otázky týkajúce sa 3. sezóny chlapcov

  • Kedy vyjde tretia séria The Boys? The Boys Season 3 vyjde 5. novembra 2021 na Amazon Prime Video.
  • Koľko epizód bude mať 3. séria The Boys? Tretia séria The Boys bude mať osem epizód.
  • Kto produkuje tretiu sériu The Boys? 3. sériu The Boys produkuje Eric Kripke a koprodukujú Seth Rogen a Evan Goldberg.
  • Kto hrá hlavnú úlohu v 3. sezóne The Boys? 3. sériu The Boys si zahrajú niektorí z najlepších hercov v tomto biznise vrátane Karla Urbana, Jacka Quaida, Antonyho Starra, Erin Moriarty, Dominique McElligott a Chace Crawford.

Záver

Tretiu sériu The Boys si musia pozrieť všetci fanúšikovia série. Trailer na 3. sezónu je k dispozícii už teraz a sezóna bude vydaná na Amazon Prime Video 5. novembra 2021. Seriál produkuje Eric Kripke a hrajú ho niektorí z najlepších hercov v odbore. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme nové dobrodružstvá chlapcov!

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 26. júla 2019
sezóna 2 4. septembra 2020
sezóna 3 5. novembra 2021