Výzva sezóna 36: dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Die MTV-Reality-Show Výzva je jednou z najpopulárnejších a najdlhšie vysielaných reality šou v televízii. 36. sezóna šou je čoskoro vydaná a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvedia viac. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o 36. sezóne r Výzva potrebujete vedieť, vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších.Výzvová sezóna 36

dátum vydania

36. sezóna r Výzva bude mať premiéru 21. apríla 2021 na MTV. Relácia sa vysiela každú stredu o 21:00. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu, ktorá určite nesklame.

Challenge Season 36 je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov televíznej reality show. Dátumy vydania, obsadenie a ďalšie budú čoskoro oznámené. Tešíme sa, čo nás čaká! Kým čakáme na vydanie Challenge Season 36, môžeme sa tešiť na premiéru Premiéra 5. sezóny na Rhode a večná Millie Bobby Brown buď šťastný. Sme nadšení, že vidíme, čo Challenge Season 36 ponúka!

Výzvová sezóna 36

povolanie

36. sezóna r Výzva predstaví zmes nových a starých tvárí. Niektoré z najvýznamnejších mien, ktoré budú hrať v novej sezóne, zahŕňajú: Ashley Mitchell, Cara Maria Sorbello, Johnny Bananas, Jordan Wiseley, Kam Williams, Leroy Garrett, Nany Gonzalez, Natalie Negrotti, Paulie Calafiore, Tori Deal a Wes Bergmann.Zápletka

36. sezóna r Výzva predstaví niektoré z najväčších výziev šou. Účastníci sú rozdelení do tímov a na výhru musia splniť rôzne úlohy. Tímy budú tiež medzi sebou súťažiť, aby zistili, kto má najlepšie schopnosti. Na konci sezóny sa vyberie víťaz, ktorý vyhrá peňažnú odmenu vo výške 1 milión dolárov.

Nové pravidlá

36. sezóna r Výzva zavedie niektoré nové pravidlá. Jedným z nových pravidiel je, že súťažiaci sa nemôžu zapojiť do výzvy viac ako raz za týždeň. To by malo pomôcť zabezpečiť, aby účastníci neboli príliš unavení a mohli sa lepšie pripraviť na výzvy. Zavedený bude aj nový bodovací systém, ktorý umožní súťažiacim získavať body, aby zvýšili svoje šance na výhru.

Nové ceny

36. sezóna r Výzva bude obsahovať aj niekoľko nových cien. Ako obvykle, víťaz sezóny dostane 1 milión dolárov na odmenu. Zavedená bude aj nová cena pre víťaza súťaže, ktorý získa 500 000 USD ako peňažnú odmenu. Zavedená bude aj nová cena pre víťaza súťaže, ktorý získa 250 000 USD ako peňažnú odmenu.Záver

36. sezóna r Výzva sľubuje vzrušujúcu a akčnú sezónu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových pravidiel, cien a výziev. Relácia bude mať premiéru 21. apríla 2021 na MTV a bude sa vysielať každú stredu o 21:00. Fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvedia viac.

FAQ

  • Kedy bude mať premiéru 36. sezóna The Challenge?
    36. séria The Challenge bude mať premiéru 21. apríla 2021 na MTV.
  • Ktoré sú niektoré z najpozoruhodnejších mien, ktoré budú hrať v novej sezóne?
    Medzi najvýznamnejšie mená, ktoré budú hrať v novej sezóne, patria Ashley Mitchell, Cara Maria Sorbello, Johnny Bananas, Jordan Wiseley, Kam Williams, Leroy Garrett, Nany Gonzalez, Natalie Negrotti, Paulie Calafiore, Tori Deal a Wes Bergmann.
  • Koľko peňazí dostane víťaz 36. sezóny The Challenge?
    Víťaz 36. sezóny The Challenge získa cenu 1 milión dolárov.

Tabuľka

séria dátum vydania víťazná cena
36 21. apríla 2021 1 milión dolárov

36. sezóna r Výzva sľubuje vzrušujúcu a akčnú sezónu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových pravidiel, cien a výziev. Viac informácií o 36. sezóne r Výzva pozri ďalej mtv.com a IMDb.com .