5. sezóna Chi: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Piata sezóna Chi pracuje sa a fanúšikovia sú nadšení, čo môžu očakávať. Séria, ktorú vytvorila Lena Waithe, rozpráva príbeh štyroch mladých ľudí z južného Chicaga, ktorí sa snažia nájsť cestu. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o poslednej sezóne Chi potreba vedieť.Chi sezóna 5

Obsah

 • povolanie
 • Zápletka
 • dátumy vydania
 • FAQ

povolanie

Obsadenie Chi Očakáva sa, že 5. séria bude obsahovať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Patrí medzi nich Jason Mitchell ako Brandon, Jacob Latimore ako Emmett, Alex Hibbert ako Kevin, Yolonda Ross ako Jada, Shamon Brown Jr. ako Papa a Tiffany Boone ako Jerrika. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Kandi Burruss ako Roselyn Perry a La La Anthonyho ako Dominique.

Chi Season 5 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Fanúšikovia chcú vedieť, kedy príde nová sezóna a čo môžu očakávať. Tu sú všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne. Máme tiež aktualizácie o iných populárnych sériách, ako je mladé sheldonovo obdobie a Dátum vydania Panchayat 2 je 2022 .

Chi sezóna 5

Zápletka

Zápletka o Chi Piata sezóna sa zameria na postavy predstavené v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že séria bude pokračovať v príbehu Brandona, Emmetta, Kevina, Jady a otca. Očakáva sa, že dôležité úlohy v dejovej línii zohrajú aj nové postavy, Roselyn a Dominique.dátumy vydania

Dátumy vydania pre Chi Piata sezóna ešte nie je známa. Očakáva sa však, že séria bude mať premiéru na Showtime v lete 2021. Hneď ako budú oznámené oficiálne dátumy vydania, aktualizujeme ich tu.

FAQ

 • Kto hrá v The Chi Season 5?
  Obsadenie Chi Očakáva sa, že 5. séria bude obsahovať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Kandi Burruss ako Roselyn Perry a La La Anthonyho ako Dominique.
 • Kedy vyjde 5. séria The Chi?
  Dátumy vydania pre Chi Piata sezóna ešte nie je známa. Očakáva sa však, že séria bude mať premiéru na Showtime v lete 2021.
 • Aký je dej The Chi Season 5?
  Zápletka o Chi Piata sezóna sa zameria na postavy predstavené v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že séria bude pokračovať v príbehu Brandona, Emmetta, Kevina, Jady a otca.

Záver

Piata sezóna Chi pracuje sa a fanúšikovia sú nadšení, čo môžu očakávať. Očakáva sa, že obsadenie bude pozostávať z rovnakých hercov ako v minulých sezónach a objavia sa aj nejaké nové tváre. Dej sa zameria na postavy predstavené v predchádzajúcich sezónach. Dátumy vydania pre Chi Sezóna 5 ešte nebola oznámená, ale očakáva sa, že séria bude mať premiéru na Showtime v lete 2021. Buďte informovaní o všetkých aktualizáciách!

Ďalšie informácie nájdete v časti Zobraziť čas a IMDb .