Vybrané detaily výroby 3. sezóny a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Chosen Season 3 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nové epizódy a chcú sa dozvedieť viac o detailoch produkcie. V tomto článku si rozoberieme všetko o Vyvolenej 3. sezóne a všetko, čo zatiaľ vieme.

Produkcia Chosen Season 3 je v plnom prúde a nemôžeme sa dočkať, kedy budeme počuť viac. Herecké obsadenie zahŕňa niektoré známe tváre, vrátane Cardi B, Offseta a hviezdy Queen of the South Alice Braga. Cardi B nedávno zdieľala obrázok svojho syna a Offset prezradil jeho meno. Kráľovná juhu Besetzung a Obrázok syna Cardi B . Vybraná séria 3 sa začala natáčať v apríli 2021 a očakáva sa, že skončí v lete 2021. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o novej sezóne a budeme vás informovať, keď sa objavia ďalšie podrobnosti.Vyvolený 3. sezóna

Obsah

 • Podrobnosti o produkcii vybranej sezóny 3
 • Dej 3. sezóny Vyvolených
 • Obsadenie Vyvolenej sezóny 3
 • Vybrané miesta natáčania 3. sezóny
 • Vybrané dátumy vydania 3. sezóny
 • Časté otázky o vybranej sezóne 3

Podrobnosti o produkcii vybranej sezóny 3

Vybraná sezóna 3 je hostiteľom Netflix vyrobené a od Televízor Sony Pictures vyhostený. Natáčanie sa začalo v apríli 2021 a očakáva sa, že sa skončí v auguste 2021. Výrobcovia 3. sezóny sú Chris Donahue , David Janollari a Rob Thomas . Režírované Rob Thomas , John Dahl a Michael Fields prijatý.

Vyvolený 3. sezóna

Dej 3. sezóny Vyvolených

Dej Vyvolenej 3. sezóny sa zameria na udalosti 2. sezóny. Fanúšikovia môžu očakávať, že postavy sa budú naďalej snažiť zachrániť svet pred zlom. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových záhad.Obsadenie Vyvolenej sezóny 3

Vybraná sezóna 3 bude obsahovať niektoré známe tváre z druhej sezóny. Hlavnými aktérmi sú Eliza Taylorová , Bob Morley , Marie Avgeropoulosová , Lindsey Morgan , Richard Harmon , Adina Porterová a Tasya Teles . Objavia sa aj nové postavy, ktoré ešte nie sú známe.

Vybrané miesta natáčania 3. sezóny

Vybraná sezóna 3 sa natáča v kanadskom Vancouveri. Miesta natáčania budú aj v iných častiach Kanady, napríklad v Toronte a Montreale. K dispozícii budú aj niektoré externé miesta natáčania, ktoré ešte nie sú známe.

Dátumy vydania 3. sezóny The Chosen

Očakáva sa, že vybraná sezóna 3 bude vydaná na Netflixe na jeseň 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjdú nové epizódy, no fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových záhad.Časté otázky o vybranej sezóne 3

 • Kedy vyjde Chosen Season 3?
  Očakáva sa, že vybraná sezóna 3 bude vydaná na Netflixe na jeseň 2021.
 • Kto je hlavným obsadením 3. sezóny Vyvolených?
  Vo zvolenej sezóne 3 hrajú Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Adina Porter a Tasya Teles.
 • Kde sa bude natáčať Vyvolená 3. séria?
  Vybraná sezóna 3 sa natáča v kanadskom Vancouveri. K dispozícii budú aj niektoré externé miesta natáčania, ktoré ešte nie sú známe.

Vybraná sezóna 3 má byť jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nové epizódy a chcú sa dozvedieť viac o detailoch produkcie. V tomto článku sme prebrali všetko o Vyvolenej 3. sezóne a všetko, čo doteraz vieme. Dúfame, že teraz viete viac o zvolenej 3. sezóne a zostanete v obraze.

Viac informácií o zvolenej sezóne 3 nájdete na Netflix a Televízor Sony Pictures .