Dátum vydania 2. sezóny The Cleaning Ladies a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá séria The Cleaning Ladies je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú aktualizácie dátumu vydania, obsadenia a ďalších. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o 2. sezóne The Cleaning Ladies. nedefinovanéSezóna upratovačiek 2

Dátum publikácie

Dátum vydania 2. sezóny Cleaning Ladies ešte nebol oznámený. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na Netflixe na jeseň 2021. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Sezóna upratovačiek 2

povolanie

Očakáva sa, že druhá séria obsadenia The Cleaning Ladies bude rovnaká ako prvá séria. Hlavnými aktérmi sú Karen Gillan , Jodie Whittaker , Tamsin Greigová a Lesley Manville . Očakáva sa, že k obsadeniu pribudnú aj niektorí noví herci, zatiaľ však neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.

Zápletka

Dej druhej sezóny Upratovačiek zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria bude pokračovať v udalostiach prvej sezóny. Štyria hlavní hrdinovia sa budú pravdepodobne naďalej snažiť riešiť svoje problémy a zároveň sa snažiť udržať si priateľstvo.Trailer

Trailer na 2. sezónu The Cleaning Ladies ešte nebol zverejnený. Hneď po zverejnení traileru ho tu aktualizujeme.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 2. séria The Cleaning Ladies? A: Očakáva sa, že séria vyjde na Netflix na jeseň 2021.
  • Otázka: Kto je hlavným obsadením The Cleaning Ladies Season 2? A: V hlavných úlohách sú Karen Gillan, Jodie Whittaker, Tamsin Greig a Lesley Manville.
  • Otázka: Bude aj trailer na 2. sezónu The Cleaning Ladies? A: Trailer na 2. sezónu The Cleaning Ladies ešte nebol zverejnený.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria The Cleaning Ladies vyjde na Netflixe na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne, no očakáva sa, že sa pridajú aj niektorí noví herci. Dej druhej sezóny ešte nie je známy, ale očakáva sa, že séria bude pokračovať v udalostiach prvej sezóny. Trailer na druhú sezónu ešte nebol zverejnený. Viac informácií o 2. sezóne seriálu The Cleaning Ladies nájdete na Netflix a IMDb .