The Conjuring 4: dátum vydania, aktualizácia obsadenia a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Kúzlenie séria je jednou z najúspešnejších hororových sérií všetkých čias. Prvý diel série vyšiel v roku 2013 a odvtedy sa objavili ďalšie tri filmy. Teraz sa očakáva štvrtá časť série, ktorá by mala vyjsť v roku 2021. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania, aktualizácii obsadenia a všetkom, čo o The Conjuring 4 zatiaľ vieme.Denná výskumná činnosť

dátum vydania

Štvrtá časť Kúzlenie séria by mala vyjsť v roku 2021. Oficiálny dátum premiéry zatiaľ nebol oznámený, no do kín by sa mal film dostať v lete 2021.

The Conjuring 4 je pripravovaný horor na motívy rovnomennej filmovej série. Film produkuje James Wan a režíruje Michael Chaves. Očakáva sa, že hlavní herci Patrick Wilson a Vera Farmiga si zopakujú svoje úlohy ako Ed a Lorraine Warrenovci. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2021. Zhrnuli sme všetky informácie, ktoré zatiaľ o hre The Conjuring 4 máme, vrátane dátumu vydania, aktualizácie obsadenia a ďalších. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších vzrušujúcich filmoch, pozrite sa Špičková kórejská dráma alebo Ghost of Tsushima - Legend PC an.

Zaklínadlo 3

Cast-Update

Zatiaľ nebola oznámená žiadna oficiálna aktualizácia obsadenia pre The Conjuring 4. Očakáva sa však, že vedúci Patrick Wilson a Vera Farmiga si zopakujú svoje úlohy ako Ed a Lorraine Warrenovci. Očakáva sa aj návrat niektorých vedľajších obsadení z predchádzajúcich filmov.dej

Oficiálny dej pre The Conjuring 4 ešte nebol oznámený. Očakáva sa však, že film sa zameria na históriu Warrenovcov. Očakáva sa, že film preskúma aj niektoré nevyriešené prípady Warrenovcov.

riaditeľ

Režisér štvrtej časti Kúzlenie séria je Michael Chaves. Je známy svojou prácou na hororovom filme Prekliatie La Llorona . Pracoval aj na niekoľkých ďalších filmoch, napr Prekliatie La Llorona a Prekliatie La Llorona .

výrobcov

Výrobcovia štvrtej časti Kúzlenie série sú James Wan, Peter Safran a Rob Cowan. James Wan je tvorcom Kúzlenie série a pracoval aj na predchádzajúcich filmoch. Peter Safran a Rob Cowan sú známi svojou prácou na predchádzajúcich filmoch zo série.FAQ

  • Kedy vyjde The Conjuring 4? Štvrtá časť Kúzlenie séria by mala vyjsť v roku 2021. Oficiálny dátum vydania zatiaľ nebol oznámený.
  • Kto je režisérom The Conjuring 4? Režisér štvrtej časti Kúzlenie séria je Michael Chaves.
  • Kto sú producenti The Conjuring 4? Výrobcovia štvrtej časti Kúzlenie série sú James Wan, Peter Safran a Rob Cowan.

Záver

Štvrtá časť Kúzlenie séria by mala vyjsť v roku 2021. Oficiálny dátum premiéry zatiaľ nebol oznámený, no do kín by sa mal film dostať v lete 2021. Zatiaľ nebola oznámená žiadna oficiálna aktualizácia obsadenia, ale očakáva sa, že hlavní predstavitelia Patrick Wilson a Vera Farmiga si zopakujú svoje úlohy ako Ed a Lorraine Warrenovci. Režisér štvrtej časti Kúzlenie sériou je Michael Chaves a producentmi sú James Wan, Peter Safran a Rob Cowan.

Pre viac informácií o The Conjuring 4 navštívte IMDb , Zhnité paradajky a The Conjuring .

Tabuľka

Film dátum vydania riaditeľ výrobcov
Vykúzlenie 4 Pravdepodobne 2021 Michael Chaves James Wan, Peter Safran, Rob Cowan