Obsadenie 5. sezóny Conners, dátum obnovenia a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárny sitcom Connerovci je späť už piatu sezónu. Séria je spin-off pôvodnej série Roseanne , ktorá sa začala v roku 1988 a skončila v roku 1997. Connerovci je pokračovaním príbehu o rodine Connerovcov žijúcich v Lanforde v štáte Illinois. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o obsadení 5. sezóny Connerovci , dátum obnovenia a ďalšie.

Obsadenie 5. sezóny Conners bolo potvrdené a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí. Dátumy obnovenia ešte nie sú známe, ale očakáva sa, že show sa vráti na jeseň 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na zaujímavé príbehy a nové postavy. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách, čítajte ďalej kus 1051 uniká a Bridgerton je zrušený .The Conners sezóna 5

Obsadenie 5. sezóny The Conners

Obsadenie 5. sezóny Connerovci pozostáva z týchto aktérov:

The Conners sezóna 5
 • John Goodman ako Dan Conner
 • Laurie Metcalf ako Jackie Harris
 • Sara Gilbert ako Darlene Conner
 • Lecy Goranson ako Becky Conner-Healy
 • Michael Fishman ako D.J. Conner
 • Emma Kenney ako Harris Conner-Healy
 • Jayden Rey ako Mary Conner
 • Ames McNamara ako Mark Conner-Healy

Dátum obnovenia 5. sezóny Conners

5. sezóna Connerovci bola obnovená 3.3.2021. Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na ABC na jeseň 2021.Príbeh 5. sezóny The Conners

Dej 5. sezóny Connerovci sa zameria na rodinu Connerovcov, ktorí sa snažia orientovať v živote v Lanforde v štáte Illinois. V novej sezóne budú Connerovci čeliť množstvu výziev vrátane novej lásky, novej práce a nového bábätka. V seriáli budú predstavené aj nové postavy.

Trailer na 5. sezónu Conners

Oficiálny trailer 5. sezóny Connerovci bol vydaný 3. marca 2021. Trailer ukazuje, ako sa Connerovci pripravujú na nové dobrodružstvo. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke ABC.

Často kladené otázky o 5. sezóne Conners

 • Kto je v 5. sezóne The Conners?
  Obsadenie 5. sezóny Connerovci Tvoria ju John Goodman, Laurie Metcalf, Sara Gilbert, Lecy Goranson, Michael Fishman, Emma Kenney, Jayden Rey a Ames McNamara.
 • Kedy sa bude vysielať 5. séria The Conners?
  5. sezóna Connerovci Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021.
 • Kde si môžem pozrieť trailer 5. sezóny The Conners?
  Oficiálny trailer 5. sezóny Connerovci si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke ABC.

Záver

5. sezóna Connerovci Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021. Herecké obsadenie novej sezóny tvoria John Goodman, Laurie Metcalf, Sara Gilbert, Lecy Goranson, Michael Fishman, Emma Kenney, Jayden Rey a Ames McNamara. Oficiálny trailer 5. sezóny si môžete pozrieť na oficiálnej stránke ABC. Už teraz sa tešíme na novú sezónu!Viac informácií o 5. sezóne Connerovci pozri ďalej abc.com , IMDb a TV sprievodca .