The Conners sezóna 5: dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

5. sezóna Connerovci je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Séria je pokračovaním obľúbeného sitkomu Roseanne , ktorý bol v roku 2018 zrušený. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania 5. sezóny, obsadení a príbehu Connerovci Ak chcete vedieť viac, ste na správnom mieste! Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť!The Conners sezóna 5

Obsah

  • Dátum vydania 5. sezóny Conners
  • Obsadenie 5. sezóny The Conners
  • Príbeh 5. sezóny The Conners
  • Často kladené otázky o 5. sezóne Conners

Dátum vydania 5. sezóny The Conners

5. sezóna Connerovci vysielať v utorok 27. apríla 2021 na ABC. Séria sa bude vysielať týždenne a posledná epizóda 5. sezóny sa bude vysielať 22. júna 2021.

Conners sezóna 5 je naplánovaná na vysielanie na ABC na jeseň 2021. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa John Goodman, Laurie Metcalf, Sara Gilbert, Lecy Goranson, Michael Fishman, Emma Kenney, Ames McNamara a Jayden Rey. Dej piatej sezóny sa zameria na rodinu Connerovcov, ktorí sa snažia orientovať v živote v Lanforde v štáte Illinois. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí, vrátane Jamesa Marsdena v roku 2021 James Marsden v roku 2021 . Séria bude mať aj niekoľko zaujímavých zvratov, vďaka ktorým bude štvrtá sezóna finále Vysvetlenie finále 4. sezóny sneženia ovplyvní.

The Conners sezóna 5

Obsadenie 5. sezóny The Conners

5. sezóna Connerovci obsadia tí istí herci ako predchádzajúce sezóny. Patrí medzi ne John Goodman ako Dan Conner, Laurie Metcalf ako Jackie Harris, Sara Gilbert ako Darlene Conner, Lecy Goranson ako Becky Conner, Michael Fishman ako D.J. Conner, Emma Kenney ako Harris Conner, Ames McNamara ako Mark Conner-Healy a Jayden Rey ako Mary Conner.The Conners sezóna 5

Príbeh 5. sezóny The Conners

5. sezóna Connerovci sa zameria na rodinu Connerovcov, keď sa snažia prispôsobiť sa novému normálu. Darlene a Ben sa pokúsia zachrániť svoj vzťah, zatiaľ čo Becky a Emilio sa snažia svoj vzťah prehĺbiť. Dan a Louise sa pokúsia prehĺbiť svoj vzťah, zatiaľ čo Jackie a Andy sa pokúsia ich vzťah zachrániť. Sezóna 5 tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré sa pridajú k rodine Connerovcov na ich dobrodružstvách.

The Conners sezóna 5

Často kladené otázky o 5. sezóne Conners

  • Kedy sa bude vysielať 5. séria The Conners? 5. séria seriálu The Conners sa bude vysielať v utorok 27. apríla 2021 na ABC.
  • Kto je obsadený v 5. sezóne The Conners? The Conners Season 5 hrajú John Goodman, Laurie Metcalf, Sara Gilbert, Lecy Goranson, Michael Fishman, Emma Kenney, Ames McNamara a Jayden Rey.
  • Aká je zápletka 5. sezóny The Conners? Piata séria The Conners sa zameria na rodinu Connerovcov, ktorá sa snaží prispôsobiť sa novému normálu. Darlene a Ben sa pokúsia zachrániť svoj vzťah, zatiaľ čo Becky a Emilio sa snažia svoj vzťah prehĺbiť.

Záver

5. sezóna Connerovci bude jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Máme všetky potrebné informácie o dátume vydania, hereckom obsadení a zápletke 5. sezóny Connerovci potreba vedieť. Už sa nevieme dočkať, kedy sa konečne odvysiela 5. séria!

Viac informácií o 5. sezóne Connerovci pozri ďalej abc.com a IMDb.com .