The Expanse Sezóna 5: Záverečná scéna a všetko, čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Piata sezóna The Expanse sa skončil a fanúšikovia sa tešia na to, čo príde ďalej. V tomto článku sa pozrieme na záverečnú scénu 5. sezóny a všetko, čo o sérii zatiaľ vieme. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad.

The Expanse Season 5 je jednou z najúspešnejších sci-fi sérií, ktorá sa kedy dostala na plátna. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú záverečnú scénu a všetko, čo zatiaľ vieme. Posledná sezóna bude obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Dozvieme sa viac aj o príbehu hlavných hrdinov. Už sa nevieme dočkať poslednej sezóny. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných populárnych televíznych reláciách, čítajte ďalej Hilda dátum vydania 2 sezóny a Postavy televíznej show sezóny 2 .Vydania 5. sezóny

Bol ist The Expanse?

The Expanse je sci-fi séria založená na románovom cykle Jamesa S.A. Coreyho. Séria sa odohráva vo vzdialenej budúcnosti, kde ľudstvo kolonizovalo slnečnú sústavu. Dej sa točí okolo skupiny ľudí, ktorí sa snažia odhaliť záhady slnečnej sústavy a zachrániť ľudstvo pred hroziacim nebezpečenstvom.

Vydania 5. sezóny

Čo sa stalo v poslednej scéne piatej sezóny?

V záverečnej scéne 5. sezóny vidíme, ako sú protagonisti na ceste k novému dobrodružstvu. Posádka lode Rocinante sa rozhodla cestovať do novej oblasti slnečnej sústavy, aby zistila viac o záhadnej protomolekulárnej entite. Keď vyrážajú, vidíme, ako sa posádka lúči a pripravuje sa na nové dobrodružstvo.Čo vieme o nadchádzajúcej sezóne?

O nadchádzajúcej sezóne sa toho zatiaľ veľa nevie. Bolo však potvrdené, že sezóna 6 bude priamo nadväzovať na sezónu 5. Očakáva sa, že posádka Rocinante bude pokračovať v hľadaní odpovedí o entite protomolekuly. Očakáva sa tiež, že dej sa zameria na politické a sociálne napätie v slnečnej sústave.

Kedy vyjde šiesta séria?

Očakáva sa, že šiesta sezóna The Expanse vyjde v roku 2021. Zatiaľ však nebol oznámený presný dátum. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie.

Aké sú hlavné postavy?

Hlavnými postavami v The Expanse sú James Holden, Amos Burton, Naomi Nagata, Alex Kamal, Bobbie Draper a Clarissa Mao. Každá postava má svoj vlastný príbeh a svoje vlastné ciele, ktorým sa chce na svojej ceste venovať. Postavy sú všetky prepojené a spolupracujú na odhalení tajomstiev slnečnej sústavy.Čo je to protomolekula?

Entita protomolekuly je tajomný tvor, ktorý existuje v slnečnej sústave. Nie je známe, odkiaľ pochádza alebo čo je, ale verí sa, že predstavuje hrozbu pre ľudstvo. Posádka lode Rocinante sa snaží o entite zistiť viac, aby zachránila ľudstvo pred hroziacim nebezpečenstvom.

Záver

Piata sezóna The Expanse je za nami a fanúšikovia sú nadšení, čo bude ďalej. V tomto článku sme sa pozreli na záverečnú scénu 5. sezóny a všetko, čo o sérii zatiaľ vieme. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad. Už teraz sa tešíme na šiestu sezónu, ktorej vydanie sa očakáva v roku 2021.

FAQ

 • Bol ist The Expanse?
  The Expanse je sci-fi séria založená na románovom cykle Jamesa S.A. Coreyho. Séria sa odohráva vo vzdialenej budúcnosti, kde ľudstvo kolonizovalo slnečnú sústavu.
 • Čo sa stalo v poslednej scéne piatej sezóny?
  V záverečnej scéne 5. sezóny vidíme, ako sú protagonisti na ceste k novému dobrodružstvu. Posádka lode Rocinante sa rozhodla cestovať do novej oblasti slnečnej sústavy, aby zistila viac o záhadnej protomolekulárnej entite.
 • Čo vieme o nadchádzajúcej sezóne?
  O nadchádzajúcej sezóne sa toho zatiaľ veľa nevie. Bolo však potvrdené, že sezóna 6 bude priamo nadväzovať na sezónu 5. Očakáva sa, že posádka Rocinante bude pokračovať v hľadaní odpovedí o entite protomolekuly.
 • Kedy vyjde šiesta séria?
  Očakáva sa, že šiesta sezóna The Expanse vyjde v roku 2021. Zatiaľ však nebol oznámený presný dátum.
 • Aké sú hlavné postavy?
  Hlavnými postavami v The Expanse sú James Holden, Amos Burton, Naomi Nagata, Alex Kamal, Bobbie Draper a Clarissa Mao.
 • Čo je to protomolekula?
  Entita protomolekuly je tajomný tvor, ktorý existuje v slnečnej sústave. Nie je známe, odkiaľ pochádza alebo čo je, ale verí sa, že predstavuje hrozbu pre ľudstvo.

Súhrn 5. sezóny

epizóda titul Popis
1 Rozšírenie Posádka lode Rocinante sa vydáva zistiť viac o entite protomolekuly.
2 Churn Posádka lode Rocinante skúma tajomnú oblasť slnečnej sústavy.
3 Trojitý bod Posádka Rocinante sa snaží zistiť viac o protomolekulárnej entite.
4 Gaugamela Posádka lode Rocinante sa snaží eliminovať hrozbu pre ľudstvo.
5 Hry Nemesis Posádka lode Rocinante sa vydáva zistiť viac o entite protomolekuly.
6 Abaddonova brána Posádka lode Rocinante sa vydáva zistiť viac o entite protomolekuly.

Piata sezóna The Expanse sa skončil a fanúšikovia sa tešia na to, čo príde ďalej. V tomto článku sme sa pozreli na záverečnú scénu 5. sezóny a všetko, čo o sérii zatiaľ vieme. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad. Už teraz sa tešíme na šiestu sezónu, ktorej vydanie sa očakáva v roku 2021.