The Expanse Season 6: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sci-fi séria The Expanse je jedným z najpopulárnejších seriálov posledného desaťročia. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú šiestu sezónu, ktorá bude čoskoro vydaná. V tomto článku sa dozviete viac o najnovšej sezóne série vrátane dátumu vydania, obsadenia a ďalších. Máme všetky potrebné informácie!The Expanse Season 5 Theory Vedieť, kto je skutočný darebák

Obsah

 • Dátum publikácie
 • povolanie
 • Zápletka
 • Trailer
 • FAQ

Dátum publikácie

Šiesta sezóna The Expanse sa očakáva vydanie v decembri 2021. Vyjde na Amazon Prime Video. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, očakáva sa, že to bude v decembri 2021.

Expanse Season 6 príde na Amazon Prime Video čoskoro. Obsadenie seriálu zahŕňa Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Wes Chatham, Cas Anvar, Frankie Adams a Cara Gee. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce nové postavy a prekvapivé zvraty. Viac o zápletke novej sezóny sa dozvieme po jej vydaní. Dovtedy sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšie vzrušujúce aktualizácie, ako napr McGregor porazil mgk a aot ch 137 dátum vydania .

The Expanse Season 5 Theory Vedieť, kto je skutočný darebák

povolanie

Obsadenie šiestej sezóny The Expanse sa predstavia známi herci ako Steven Strait ako James Holden, Dominique Tipper ako Naomi Nagata, Wes Chatham ako Amos Burton, Shohreh Aghdashloo ako Chrisjen Avasarala a Cas Anvar ako Alex Kamal.Zápletka

Dej šiestej sezóny The Expanse je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že dej bude nadväzovať na udalosti piatej sezóny. Dej sa zameria na konflikty medzi rôznymi frakciami bojujúcimi o kontrolu nad Zemou a vesmírnymi kolóniami.

Trailer

Trailer k šiestej sezóne The Expanse ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že bude vydaný pred vydaním sezóny.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde šiesta sezóna The Expanse?
  A: Šiesta séria The Expanse by mala mať premiéru v decembri 2021.
 • Otázka: Kto bude hrať v The Expanse Season 6?
  A: V obsadení Expanse Season 6 sa predstavia známi herci vrátane Stevena Straita ako Jamesa Holdena, Dominique Tippera ako Naomi Nagata, Wesa Chathama ako Amosa Burtona, Shohreh Aghdashloo ako Chrisjen Avasarala a Cas Anvara ako Alexa Kamala.
 • Otázka: Bude aj trailer na The Expanse Season 6?
  A: Trailer Expanse sezóny 6 ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že bude vydaný pred vydaním sezóny.

Záver

Šiesta sezóna The Expanse sa očakáva vydanie v decembri 2021. V šiestej sezóne sa predstavia známi herci vrátane Stevena Straita ako Jamesa Holdena, Dominique Tippera ako Naomi Nagata, Wesa Chathama ako Amosa Burtona, Shohreh Aghdashloo ako Chrisjen Avasarala a Cas Anvara ako Alexa Kamala. Trailer na šiestu sezónu ešte nebol zverejnený. Viac informácií o šiestej sezóne The Expanse pozri ďalej Video Amazon Prime a IMDb .