The Expendables 4: Ein Spin-Off von The Expendables: A Christmas Story

Aký Film Vidieť?
 

The Expendables 4: Spin-Off of The Expendables: A Christmas Story je akčný thriller, ktorý napísal a produkoval Sylvester Stallone a jeho tím elitných bojovníkov. Vo filme hrá David Harbour ako Alexej Šostakov a jeho tetovania, ktoré zohrávajú v zápletke dôležitú úlohu. Aj Animal Kingdom Shooting Schedule 2020 bude mať vo filme ďalšiu úlohu. Tetovanie Alexeja Šostakova a Harmonogram streľby z ríše zvierat na rok 2020 sú dva dôležité prvky, ktoré sa vo filme objavia.

ObsahNový spin-off The Expendables: A Christmas Story, The Expendables 4, sa chystá vyjsť. Fanúšikovia série sú nadšení, že uvidia nové postavy, zápletku a ďalšie. V tomto článku sa dozviete všetko o The Expendables 4 a čo môžete očakávať.

Spotrebný materiál 4-

Obsah

 • postavy
 • Zápletka
 • zverejnenie
 • FAQ

postavy

Expendables 4 predstaví niekoľko nových postáv vrátane Liam Neeson , Sylvester stallone , Jason Statham a Dolph Lundgren . Pribudnú aj nové tváre, napr Kellan Lutz , Ronda Rouseyová a Jet Li . Všetky postavy budú hrať dôležitú úlohu v príbehu.

Spotrebný materiál 4-

Zápletka

Dej The Expendables 4 sa bude točiť okolo skupiny žoldnierov, ktorí sú na misii zastaviť skupinu teroristov. Teroristi plánujú vyvinúť zbraň, ktorá by mohla ohroziť svet. Žoldnieri musia nájsť a zničiť zbraň skôr, ako sa dostane do nesprávnych rúk.zverejnenie

Očakáva sa, že Expendables 4 vyjde v lete 2020. Bude k dispozícii v kinách a na platformách videa na požiadanie. K dispozícii bude aj vydanie DVD a Blu-ray.

FAQ

 • Kto sú postavy v The Expendables 4?
  Expendables 4 predstaví niekoľko nových postáv vrátane Liama ​​Neesona, Sylvestra Stalloneho, Jasona Stathama a Dolpha Lundgrena. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Kellan Lutz, Ronda Rousey a Jet Li.
 • Kedy vyjde The Expendables 4?
  Očakáva sa, že Expendables 4 vyjde v lete 2020. Bude k dispozícii v kinách a na platformách videa na požiadanie. K dispozícii bude aj vydanie DVD a Blu-ray.
 • Aká je zápletka The Expendables 4?
  Dej The Expendables 4 sa bude točiť okolo skupiny žoldnierov, ktorí sú na misii zastaviť skupinu teroristov. Teroristi plánujú vyvinúť zbraň, ktorá by mohla ohroziť svet. Žoldnieri musia nájsť a zničiť zbraň skôr, ako sa dostane do nesprávnych rúk.

Záver

The Expendables 4 bude vzrušujúcim vedľajším produktom The Expendables: A Christmas Story. Predstaví niekoľko nových postáv a bude mať vzrušujúci dej. Očakáva sa, že bude vydaný v lete 2020. Ak sa chcete dozvedieť viac o The Expendables 4, čítajte ďalej tu a tu .