Aktualizácie vydania The Expendables 4 Cast: Čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá časť Postrádateľní séria je veľmi diskutovaná téma. Mnohí fanúšikovia netrpezlivo očakávajú uvedenie filmu a chcú vedieť viac o hereckom obsadení a najnovšom vývoji. V tomto článku sa pozrieme na nedávny vývoj okolo Expendables 4 sledujte a zistite, čo vieme o obsadení a vydaní.Expanzná sezóna 6

Obsadenie

Obsadenie Expendables 4 vedie Sylvester Stallone, ktorý pôsobí aj ako producent. Podporujú ho Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Arnold Schwarzenegger a ďalší. Očakáva sa tiež, že sa k obsadeniu pridajú nejaké nové tváre, zatiaľ však neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.

The Expendables 4 Cast, aktualizácie vydania: Čo vieme. The Expendables 4 je akčný thriller, ktorý napísal a produkoval Sylvester Stallone. Ide o pokračovanie filmovej série Expendables, ktorá začala v roku 2010. Obsadenie do filmu ešte nebolo potvrdené, no očakáva sa návrat mnohých starých hviezd. Hovorí sa tiež, že pribudnú nové hviezdy ako Dwayne Johnson a Jason Statham. V súčasnosti neexistuje žiadny oficiálny dátum vydania Expendables 4, no očakáva sa, že film bude uvedený na trh v roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších pripravovaných filmoch, pozrite si naše články o Strešný apartmán v 2. sezóne vysielania a Čas vydania 3. sezóny odčarovania .

Spotrebný materiál 4-

Aktualizácie vydania

Vydanie Expendables 4 bola niekoľkokrát odložená. Pôvodne mal byť film uvedený na trh v auguste 2018, ale dátum bol posunutý kvôli problémom s produkciou. Momentálne je film naplánovaný na rok 2020, no zatiaľ nie je známy oficiálny dátum vydania.Výroba

Výroba Expendables 4 začala v roku 2017, ale došlo k mnohým oneskoreniam. Momentálne je film stále v postprodukcii a jeho uvedenie sa očakáva v roku 2020. Film produkuje Millennium Films a výkonnými producentmi sú Sylvester Stallone a Avi Lerner.

riaditeľ

Riaditeľ o Expendables 4 je zatiaľ neznámy. Očakáva sa, že Sylvester Stallone bude film režírovať sám, ale zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie. Očakáva sa, že film bude režírovať aj iný režisér, no zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.

Rozpočet

Rozpočet na Expendables 4 zatiaľ nebolo oznámené. Očakáva sa, že film bude mať rozpočet podobný predchádzajúcim filmom, no zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.Príbeh

Príbeh Expendables 4 je zatiaľ neznámy. Očakáva sa, že film bude pokračovaním predchádzajúcich filmov, no zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia. Očakáva sa, že film bude obsahovať aj nejaké nové prvky, no zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.

Záver

Štvrtá časť Postrádateľní séria je veľmi diskutovaná téma. Mnohí fanúšikovia netrpezlivo očakávajú uvedenie filmu a chcú vedieť viac o hereckom obsadení a najnovšom vývoji. Obsadenie Expendables 4 povedie Sylvester Stallone a očakáva sa, že k obsadeniu pribudnú aj niektoré nové tváre. Momentálne je film naplánovaný na rok 2020, no zatiaľ nie je známy oficiálny dátum vydania. Produkcia filmu začala v roku 2017 a momentálne je film stále v postprodukcii. Režisér filmu zatiaľ nie je známy a ani rozpočet na film ešte nebol známy. Príbeh filmu zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že film bude pokračovaním predchádzajúcich filmov.

FAQ

  • Kto hrá v The Expendables 4? Obsadenie Expendables 4 vedie Sylvester Stallone, ktorý pôsobí aj ako producent. Podporujú ho Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Arnold Schwarzenegger a ďalší.
  • Kedy vyjde The Expendables 4? Momentálne je film naplánovaný na rok 2020, no zatiaľ nie je známy oficiálny dátum vydania.
  • Kto produkuje The Expendables 4? Film produkuje Millennium Films a výkonnými producentmi sú Sylvester Stallone a Avi Lerner.
  • Kto režíruje The Expendables 4? Riaditeľ o Expendables 4 je zatiaľ neznámy. Očakáva sa, že Sylvester Stallone bude film režírovať sám, ale zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie.
  • Aký je rozpočet na The Expendables 4? Rozpočet na Expendables 4 zatiaľ nebolo oznámené. Očakáva sa, že film bude mať rozpočet podobný predchádzajúcim filmom, no zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.
  • Aký je príbeh The Expendables 4? Príbeh Expendables 4 je zatiaľ neznámy. Očakáva sa, že film bude pokračovaním predchádzajúcich filmov, no zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.

Tabuľka

Film Obsadenie zverejnenie Výroba riaditeľ Rozpočet Príbeh
Expendables 4 Hrajú: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Arnold Schwarzenegger 2020 Millennium Films, Sylvester Stallone, Avi Lerner Neznámy Neznámy Neznámy

V tomto článku sme sa pozreli na nedávny vývoj okolo Expendables 4 sledoval a zistil, čo vieme o obsadení a vydaní. Obsadenie Expendables 4 povedie Sylvester Stallone a očakáva sa, že k obsadeniu pribudnú aj niektoré nové tváre. Momentálne je film naplánovaný na rok 2020, no zatiaľ nie je známy oficiálny dátum vydania. Režisér filmu zatiaľ nie je známy a ani rozpočet na film ešte nebol známy. Príbeh filmu zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že film bude pokračovaním predchádzajúcich filmov. Viac informácií o Expendables 4 pozri ďalej IMDb a Zhnité paradajky .