The Flash Season 9: Všetko, čo doteraz vieme!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Deviata sezóna populárnej superhrdinskej série The Flash je konečne tu! Fanúšikovia série čakali na nové epizódy mesiace a my máme všetky informácie, ktoré o nových epizódach potrebujete vedieť. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o 9. sezóne The Flash!

Deviata sezóna televíznej šou Flash je dobre rozbehnutá a je sa na čo tešiť. Už teraz vieme, že sezóna 9 prinesie zaujímavé zvraty a nové postavy. Niektoré z nových postáv zahŕňajú hviezdu televíznej show Crossed Doubles Rachel Zegler, ktorá potvrdila, že chodí s Joshom Andresom Riverom. Môžeme tiež očakávať, že sezóna 9 prinesie pre Barryho Allena a jeho priateľov niekoľko nových nepriateľov a nejaké nové dobrodružstvá. Tešíme sa na to, čo môže ponúknuť 9. séria The Flash. Televízna relácia s dvojitým krížikom a Rachel Zegler od Josha sú len niektoré z nových postáv, ktoré môžeme očakávať v 9. sezóne.Blesková sezóna 9

Obsah

herci a štáb

Deviata séria The Flash obsahuje niektorých z najznámejších hercov seriálu. Grant Gustin hrá Barryho Allena/The Flash, Candice Patton hrá Iris West-Allen, Danielle Panabaker hrá Caitlin Snow/Killer Frost, Carlos Valdes hrá Cisco Ramon/Vibe a Tom Cavanagh hrá Harrisona Wellsa. V 9. sezóne sa objavia aj niektoré nové tváre, vrátane Chrisa Kleina ako nového záporáka a Brandona McKnighta ako nového hrdinu.

Blesková sezóna 9

Zápletka

Deviata séria The Flash sa zameria na návrat záporáka Eobarda Thawna. Thawne, tiež známy ako Reverse Flash, je jedným z najsilnejších protivníkov Flasha. Je tiež zodpovedný za smrť Barryho matky. V deviatej sezóne sa Barry pokúsi poraziť Thawna a pomstiť svoju matku.Trailer

Oficiálny trailer k 9. sezóne The Flash bol vydaný v apríli 2021. Trailer ukazuje Barryho boj proti Thawne a návrat niektorých starých priateľov. V sezóne 9 je možné vidieť aj niekoľko nových tvárí. Trailer je povinnosťou pre všetkých fanúšikov série!

dátum vydania

Deviata séria The Flash bude mať premiéru 7. júna 2021 na CW. Nové epizódy sa vysielajú každý utorok o 20:00. Fanúšikovia môžu tiež sledovať nové epizódy v aplikácii The CW App a na webovej stránke CW.

FAQ

  • Kto hrá Barryho Allena/The Flash v sezóne 9?
    Grant Gustin hrá Barryho Allena/The Flash v deviatej sezóne.
  • Kedy bude mať premiéru 9. séria The Flash na CW?
    Deviata séria The Flash bude mať premiéru 7. júna 2021 na CW.
  • Kto je darebák v deviatej sezóne?
    Darebák v sezóne 9 je Eobard Thawne, tiež známy ako Reverse-Flash.

Tabuľka

názov úlohu
Grant Gustin Barry Allen/The Flash
Candice Patton Iris West-Allen
Danielle Panabaker Caitlin Snow/Killer Frost
carlos valdes Cisco Ramon/Vibe
Tom Cavanagh Harrison Wells
Chris Klein darebák
Brandon McKnight Zadržané

Deviata séria The Flash sľubuje, že bude vzrušujúcou a akčnou sezónou. S novým záporákom, niekoľkými novými hrdinami a vracajúcimi sa starými priateľmi je 9. sezóna určite povinná pre všetkých fanúšikov série. Ak sa chcete dozvedieť viac o The Flash Season 9, navštívte CW alebo IMDb .Dúfame, že teraz viete viac o 9. sezóne The Flash. Tešíme sa na nové epizódy a dúfame, že sa vám budú páčiť rovnako ako nám!