Dátum, čas a ďalšie informácie o 9. epizóde 8. série The Flash

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Deviata sezóna The Flash je v plnom prúde a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy uvidia najnovší diel. V tomto článkuFlash sezóna 9, epizóda 8

Obsah

 • Dátum a čas vydania 8. epizódy série Flash
 • Kde sa pozerať na The Flash Season 9 Episode 8?
 • Aký je dej Flash Season 9 Episode 8?
 • Časté otázky o 9. epizóde 8. sezóny Flash

Dátum a čas vydania 8. epizódy série Flash

Bude sa vysielať 8. epizóda 9. série Flash Utorok 16. februára 2021 jeden 20:00 hod vysielané na CW. Epizóda bude trvať približne 42 minút.

Flash Season 9 Episode 8 sa bude vysielať v utorok 9. februára 2021 o 20:00 na CW. Epizóda sa volá „Love is a Battlefield“ a napíše ju Eric Wallace a režíruje Rachel Talalay. V tejto epizóde je vzťah Barryho a Iris podrobený skúške, keď čelia novému protivníkovi. Cisco sa medzitým pokúsi obnoviť svoj vzťah s Kamillou. Ak sa chcete dozvedieť viac o vzťahu Barryho a Iris, môžete sa pozrieť na Rozvrh vzťahov pre tínedžerov vyhliadka. Ak sa chcete dozvedieť viac o konci epizódy, prečítajte si Koniec milostného príbehu vysvetlený .

Flash sezóna 9, epizóda 8

Kde sa pozerať na The Flash Season 9 Episode 8?

The Flash Season 9 Episode 8 sa vysiela na CW. Epizódu si môžete pozrieť aj na oficiálnej stránke The CW. Epizódu môžete sledovať aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+.Flash sezóna 9, epizóda 8

Aký je dej Flash Season 9 Episode 8?

V The Flash Season 9 Episode 8 sa Barry Allen (Grant Gustin) pokúsi nájsť spôsob, ako ochrániť svojich priateľov a rodinu pred novou hrozbou. Pokúsi sa tiež nájsť spôsob, ako poraziť novú hrozbu. Medzitým sa Iris West-Allen (Candice Patton) pokúsi nájsť spôsob, ako ochrániť Barryho tajomstvo. Tiež sa pokúsi nájsť spôsob, ako zachrániť svoj vzťah s Barrym.

Flash sezóna 9, epizóda 8

Časté otázky o 9. epizóde 8. sezóny Flash

 • Kedy sa bude vysielať 8. epizóda 9. série The Flash?
  Flash Season 9 Episode 8 sa bude vysielať v utorok 16. februára 2021 o 20:00 na CW.
 • Kde sa pozerať na The Flash Season 9 Episode 8?
  The Flash Season 9 Episode 8 si môžete pozrieť na CW, Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+.
 • Aký je dej Flash Season 9 Episode 8?
  V The Flash Season 9 Episode 8 sa Barry Allen pokúsi nájsť spôsob, ako ochrániť svojich priateľov a rodinu pred novou hrozbou. Iris West-Allen sa pokúsi nájsť spôsob, ako ochrániť Barryho tajomstvo a zachrániť ich vzťah.

Ďalšie informácie

Ak sa chcete dozvedieť viac o The Flash Season 9 Episode 8, môžete sa pozrieť na oficiálnu webovú stránku The CW https://www.cwtv.com/shows/the-flash/ . Môžete tiež navštíviť oficiálnu Twitter stránku The Flash https://twitter.com/CW_TheFlash alebo na oficiálnej facebookovej stránke https://www.facebook.com/CWTheFlash/ .

Flash sezóna 9, epizóda 8

Záver

Flash Season 9 Episode 8 sa bude vysielať v utorok 16. februára 2021 o 20:00 na CW. Epizódu môžete sledovať aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+. V epizóde sa Barry Allen pokúsi nájsť spôsob, ako ochrániť svojich priateľov a rodinu pred novou hrozbou. Iris West-Allen sa pokúsi nájsť spôsob, ako ochrániť Barryho tajomstvo a zachrániť ich vzťah.Dôsledok Dátum publikácie čas
The Flash Season 9 Episode 8 Utorok 16. februára 2021 20:00 hod

Ak sa chcete dozvedieť viac o The Flash Season 9 Episode 8, môžete sa pozrieť na oficiálnu webovú stránku The CW, navštíviť oficiálnu stránku The Flash na Twitteri alebo navštíviť oficiálnu stránku na Facebooku.