Správy o dátume vydania 2. sezóny denníka budúcnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Future Diary je japonský anime seriál založený na mange od Sakae Esuno. Prvá sezóna série sa vysielala v roku 2011 a odvtedy si získala verných fanúšikov. Fanúšikovia čakali na druhú sezónu už roky, no zatiaľ nebolo zverejnené žiadne oficiálne oznámenie. V tomto článku sa pozrieme na všetko, čo vieme o 2. sezóne The Future Diary, vrátane dátumu vydania, obsadenia a ďalších.

The Future Diary Season 2 je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania. Hoci ešte nie sú žiadne oficiálne oznámenia, o druhej sezóne sa hovorí veľa. Budeme naďalej čakať na správy o dátume vydania. Počas čakania na druhú sériu si môžete pozrieť aj iné anime série, napr Anime Sweet Home Netflix a Trailer Kid Cosmic Staffel 3 vyhliadka.Denník budúcej sezóny 3

Bol to denník budúcnosti?

The Future Diary je japonský anime seriál založený na mange od Sakae Esuno. Séria je o chlapcovi menom Yukiteru Amano, ktorý vlastní denník, ktorý dokáže predpovedať budúcnosť. Stretáva dievča menom Yuno Gasai, ktoré má podobný denník. Títo dvaja sa zapletú do hry, v ktorej musia proti sebe súťažiť, aby prežili. Séria bola odvysielaná v roku 2011 a odvtedy si získala verných fanúšikov.

Denník budúcej sezóny 3

Dátum vydania 2. sezóny denníka budúcnosti

Zatiaľ nedošlo k žiadnemu oficiálnemu oznámeniu o druhej sezóne The Future Diary. Ak však dôjde k druhej sezóne, pravdepodobne sa bude vysielať v roku 2021 alebo 2022. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.The Future Diary Sezóna 2: Obsadenie

Ak bude k dispozícii druhá séria The Future Diary, obsadenie bude pravdepodobne rovnaké ako v prvej sezóne. Hlavnými aktérmi sú:

 • Ai Kayano ako Yuno Gasai
 • Haruka Tomatsu ako Yukiteru Amano
 • Mamoru Miyano ako Deus Ex Machina
 • Kana Hanazawa ako Muru Muru
 • Kazuya Nakai ako Keigo Kurusu
 • Kana Asumi ako Ai Mikami

The Future Diary Staffel 2: Trailer

Zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na 2. sezónu The Future Diary. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.

Denník budúcnosti Staffel 2: Príbeh

O zápletke druhej sezóny The Future Diary zatiaľ nie sú žiadne informácie. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.The Future Diary Sezóna 2: Záver

Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie druhej sezóny The Future Diary. Ak však dôjde k druhej sezóne, pravdepodobne sa bude vysielať v roku 2021 alebo 2022. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky. Ak bude druhá séria, obsadenie bude pravdepodobne rovnaké ako v prvej sezóne. Stále neexistuje žiadny trailer a žiadne informácie o zápletke druhej sezóny.

FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 2. séria The Future Diary?
  Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie druhej sezóny The Future Diary. Ak však dôjde k druhej sezóne, pravdepodobne sa bude vysielať v roku 2021 alebo 2022.
 • Kto bude hrať v 2. sezóne The Future Diary?
  Ak bude k dispozícii druhá séria The Future Diary, obsadenie bude pravdepodobne rovnaké ako v prvej sezóne. Hlavné obsadenie sú: Ai Kayano ako Yuno Gasai, Haruka Tomatsu ako Yukiteru Amano, Mamoru Miyano ako Deus Ex Machina, Kana Hanazawa ako Muru Muru, Kazuya Nakai ako Keigo Kurusu a Kana Asumi ako Ai Mikami.
 • Existuje trailer na 2. sezónu The Future Diary?
  Zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na 2. sezónu The Future Diary. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.

Záver

Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie druhej sezóny The Future Diary. Ak však dôjde k druhej sezóne, pravdepodobne sa bude vysielať v roku 2021 alebo 2022. Ak bude druhá séria, obsadenie bude pravdepodobne rovnaké ako v prvej sezóne. Stále neexistuje žiadny trailer a žiadne informácie o zápletke druhej sezóny. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.

Pre viac informácií o The Future Diary navštívte Wikipedia a IMDb .