Dátum vydania The Girl in the Mirror: Season 2, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Premiéra druhej série „The Girl in the Mirror“ sa očakáva v roku 2021. Obsadenie seriálu zahŕňa herečky Yvonne Strahovski, Elisabeth Moss, Olivia Colman a Emma Stone. Dej druhej sezóny sa bude točiť okolo príbehu mladej ženy, ktorá sa ocitne v odraze a vydá sa na cestu za odhalením svojej pravej identity. Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo má v sklade 2. séria 'The Girl in the Mirror'. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete Online licencia Kengan Omega alebo Cuphead Show 4. sezóna vyhliadka.

ObsahDruhá sezóna Dievča v zrkadle čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia sa už teraz tešia na novú sezónu a chcú vedieť viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a podobne. Máme pre vás všetky potrebné informácie o novej sezóne.

Dievča v zrkadle sezóna 2

Dátum publikácie

Druhá sezóna Dievča v zrkadle vyjde na Netflixe 15. júna 2021. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na vzrušujúce opätovné stretnutie s postavami.

Dievča v zrkadle sezóna 2

povolanie

Obsadenie druhej sezóny Dievča v zrkadle bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Toto zahŕňa: • Karen Gillan ako Emma
 • Bryce Dallas Howard ako Claire
 • Amber Heard ako Sarah
 • Kate Mara ako Abigail
 • Olivia Wilde ako Jessica

Zápletka

Dej druhej sezóny Dievča v zrkadle sa zameria na vzťah Emmy a Claire. Obe ženy sa pokúsia zachrániť svoj vzťah, pričom budú čeliť tajomstvám a klamstvám, ktoré ich držali od seba. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

Trailer

Trailer k druhej sezóne Dievča v zrkadle bol vydaný 15. mája 2021. Trailer dáva ochutnávku zápletky novej sezóny a ukazuje Emmu a Claire, ako sa snažia zachrániť svoj vzťah. Trailer je dostupný na oficiálnej stránke Netflix a na YouTube.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde druhá séria The Girl in the Mirror?
  A: Druhá séria The Girl in the Mirror vyjde na Netflixe 15. júna 2021.
 • Otázka: Kto hrá v 2. sezóne Dievča v zrkadle?
  A: The Girl in the Mirror Season 2 budú pozostávať z Karen Gillan, Bryce Dallas Howard, Amber Heard, Kate Mara a Olivie Wilde.
 • Otázka: Aký je dej The Girl in the Mirror sezóny 2?
  A: Druhá séria The Girl in the Mirror sa zameria na vzťah medzi Emmou a Claire. Obe ženy sa pokúsia zachrániť svoj vzťah, pričom budú čeliť tajomstvám a klamstvám, ktoré ich držali od seba.

Záver

Druhá sezóna Dievča v zrkadle vyjde na Netflixe 15. júna 2021. Obsadenie druhej sezóny bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Dej druhej sezóny sa zameria na vzťah medzi Emmou a Claire. Trailer na 2. sezónu je dostupný na oficiálnej webovej stránke Netflix a YouTube. Dúfame, že teraz máte všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .