Boh strednej školy: vydanie s anglickým dabingom a všetky ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The God of High School je juhokórejská anime séria založená na rovnomennom webtoone. Séria bola produkovaná MAPPA a prvýkrát bola odvysielaná na japonskom Tokiu MX 6. júla 2020. Séria bola vydaná aj v anglickej dabovanej verzii dostupnej na Crunchyroll a iných streamovacích platformách. V tomto článku sa pozrieme na vydanie s dabovaním The God of High School English a všetky ďalšie podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť.Boh strednej školy sezóna 2

Bol to Boh strednej školy?

The God of High School je juhokórejská anime séria založená na rovnomennom webtoone. Séria bola produkovaná MAPPA a prvýkrát bola odvysielaná na japonskom Tokiu MX 6. júla 2020. Séria je o mladom mužovi menom Jin Mori, ktorý sa zúčastňuje bojového turnaja s názvom „God of High School“, aby zachránil svojich priateľov. Séria bola veľmi dobre prijatá po celom svete a získala veľkú sledovanosť.

Anglicky dabované vydanie filmu The God of High School

Dabované vydanie God of High School English vyšlo na Crunchyroll 6. júla 2020. Séria bude dostupná aj na iných streamovacích platformách, ako sú Funimation, Hulu a Netflix. Anglickú dabovanú verziu produkovala spoločnosť Funimation a nahovorila ju talentovaná skupina hlasových hercov. Séria bude dabovaná aj v iných jazykoch, ako je nemčina, francúzština, španielčina a portugalčina.

Vydanie „The God of High School“ v angličtine je dôvodom na radosť všetkých fanúšikov anime. Séria, ktorá vyšla na Crunchyroll, obsahuje obsadenie postáv, ktoré súperia o korunu boha strednej školy v súťaži. Séria bude vydaná aj na Netflixe, aby si ju mohli vychutnať fanúšikovia po celom svete. Ak sa chcete o sérii dozvedieť viac, prečítajte si všetky podrobnosti. Okrem toho sa môžete dozvedieť aj o ďalších vzrušujúcich sériách ako napr Goliáš hodil Sam a nová sezóna slúžky informovať.Všetky ostatné detaily

The God of High School je 13-dielny anime seriál založený na rovnomennom webtoone. Séria bola produkovaná MAPPA a prvýkrát bola odvysielaná na japonskom Tokiu MX 6. júla 2020. Séria bola vydaná aj v anglickej dabovanej verzii dostupnej na Crunchyroll a iných streamovacích platformách. Séria bude dabovaná aj v iných jazykoch, ako je nemčina, francúzština, španielčina a portugalčina. Séria bola veľmi dobre prijatá po celom svete a získala veľkú sledovanosť.

postavy

Séria sleduje dobrodružstvá Jin Mori, mladého muža, ktorý vstúpi do bojového turnaja s názvom „God of High School“, aby zachránil svojich priateľov. Pomáhajú mu jeho priatelia Han Daewi a Yoo Mira. Séria tiež predstavuje množstvo ďalších postáv, vrátane tajomného Park Mujina, charizmatického Kwon Shi-Yun a mocného Mori Jina.

Hudba

Hudbu seriálu zložil Kenichiro Suehiro. Séria obsahuje množstvo skladieb, vrátane úvodnej piesne „Contradiction“ od KSUKE a záverečnej piesne „WIN“ od CIX. Hudba seriálu bola veľmi dobre prijatá po celom svete a získala veľké množstvo fanúšikov.Záver

The God of High School je juhokórejská anime séria založená na rovnomennom webtoone. Séria bola produkovaná MAPPA a prvýkrát bola odvysielaná na japonskom Tokiu MX 6. júla 2020. Séria bola vydaná aj v anglickej dabovanej verzii dostupnej na Crunchyroll a iných streamovacích platformách. Séria bude dabovaná aj v iných jazykoch, ako je nemčina, francúzština, španielčina a portugalčina. Séria bola veľmi dobre prijatá po celom svete a získala veľkú sledovanosť.

FAQ

  • Kde si môžem pozrieť The God of High School v anglickej dabovanej verzii? The God of High School je k dispozícii na Crunchyroll a ďalších streamovacích platformách, ako sú Funimation, Hulu a Netflix.
  • Kto produkoval anglickú dabovanú verziu The God of High School? The God of High School bol dabovaný do angličtiny Funimation.
  • Kto je skladateľom hudby The God of High School? Hudbu The God of High School zložil Kenichiro Suehiro.

Dostupné jazyky

Jazyk Dostupné na
Angličtina Crunchyroll, Funimation, Hulu, Netflix
nemecký Crunchyroll
francúzsky Crunchyroll
španielčina Crunchyroll
portugalčina Crunchyroll

The God of High School je juhokórejská anime séria založená na rovnomennom webtoone. Séria bola produkovaná MAPPA a prvýkrát bola odvysielaná na japonskom Tokiu MX 6. júla 2020. Séria vyšla aj v anglickej dabovanej verzii na základe Crunchyroll a ďalšie streamovacie platformy. Séria bude dabovaná aj v iných jazykoch, ako je nemčina, francúzština, španielčina a portugalčina. Séria bola veľmi dobre prijatá po celom svete a získala veľkú sledovanosť. Pre viac informácií o The God of High School navštívte Crunchyroll a Funimácia .

V tomto článku sme sa pozreli na vydanie s anglickým dabingom The God of High School a všetky ďalšie podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť. Dúfame, že teraz seriálu lepšie rozumiete a že si ho užijete.