The God of High School Sezóna 2: Stav obnovenia a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Die Anime-seriál Boh strednej školy má veľkú sledovanosť po celom svete. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú obnovenie série a vydanie série 2. V tomto článku budeme hovoriť o stave obnovenia The God of High School sezóny 2 a ďalších detailoch, ako je dej, postavy, dátum vydania a ďalšie.

Očakáva sa, že God of High School vyjde v roku 2021. Stav obnovenia a podrobnosti zatiaľ nie sú známe. Fanúšikovia sú však nadšení, čo prinesie druhá sezóna. Prvá sezóna anime série bola vydaná v júli 2020 a získala veľmi pozitívne prijatie. Séria založená na rovnomennom webtoone Yongje Park rozpráva príbeh Moriho Jina, študenta strednej školy, ktorý sa zúčastňuje bojového turnaja, aby si splnil svoje sny. Séria má silné obsadenie, ktoré hrajú Kwon Yul, Park Joo-Hyung, Han Da-Gam a Kim Soo-Ahn. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na ďalšie obľúbené anime série ako napr Goliáš hodil Sam a Obsadenie skleníkovej akadémie buď šťastný.Boh strednej školy 2. sezóna

Stav obnovenia 2. sezóny The God of High School

Prvá sezóna Boh strednej školy bol vydaný v júli 2020. Séria bola vyrobená spoločnosťou MAPPA a je založená na rovnomennom webtoone Yongje Park. Prvá sezóna série bola fanúšikmi veľmi dobre prijatá a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú obnovenie série. Sieť zatiaľ nevydala žiadne oficiálne oznámenie o obnovení série. Na oficiálne vyhlásenie vysielateľa si teda budeme musieť počkať.

Boh strednej školy 2. sezóna

Príbeh 2. sezóny The God of High School

Zápletka o Boh strednej školy sa točí okolo turnaja, ktorý sa koná každé tri roky. Na tomto turnaji budú najlepší bojovníci krajiny súťažiť o titul „Boh vysokého školstva“. Víťaz turnaja dostane prianie, ktoré mu bude splnené. V prvej sezóne série sleduje dej hlavného hrdinu Jin Moriho, ktorý vstupuje do turnaja, aby zachránil svojho starého otca. Ak bude séria obnovená, dej bude pravdepodobne pokračovať v príbehu Jin Mori a jeho priateľov.Postavy z 2. sezóny The God of High School

Postavy z Boh strednej školy sú veľmi zaujímavé a rozmanité. Hlavným hrdinom série je Jin Mori, 17-ročný študent, ktorý sa zúčastní turnaja, aby zachránil svojho starého otca. Medzi ďalšie postavy patrí Han Daewi, silný bojovník, ktorý vstupuje do turnaja, aby vyriešil svoje finančné problémy, a Yoo Mira, bojovníčka, ktorá vstupuje do turnaja, aby zachránila svojho otca. Ak sa séria predĺži, pravdepodobne sa dozvieme viac o postavách.

Dátum vydania druhej sezóny The God of High School

Vysielateľ zatiaľ neuviedol žiadne oficiálne oznámenie o dátume vydania 2. sezóny The God of High School. Ak bude séria obnovená, dátum vydania bude pravdepodobne oznámený v roku 2021. Na oficiálne vyhlásenie vysielateľa si teda budeme musieť počkať.

Kde sa pozerať na 2. sezónu Boha strednej školy

Prvá sezóna Boh strednej školy bol vydaný na streamovacej službe Crunchyroll. Ak bude séria obnovená, druhá sezóna bude pravdepodobne vydaná aj na streamovacej službe. Zatiaľ však nie je známe, či séria vyjde aj na iných streamovacích službách ako Netflix, Hulu alebo Amazon Prime.Záver

Die Anime-seriál Boh strednej školy má veľkú sledovanosť po celom svete. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú obnovenie série a vydanie série 2. V tomto článku sme hovorili o stave obnovenia série The God of High School 2 a ďalších detailoch, ako je dej, postavy, dátum vydania a ďalšie. Sieť zatiaľ nevydala žiadne oficiálne oznámenie o obnovení série. Na oficiálne vyhlásenie vysielateľa si teda budeme musieť počkať.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde druhá séria The God of High School?
    A: Vysielateľ zatiaľ neuviedol žiadne oficiálne oznámenie o dátume vydania 2. sezóny The God of High School. Ak bude séria obnovená, dátum vydania bude pravdepodobne oznámený v roku 2021.
  • Otázka: Kde sa pozerať na 2. sezónu Boha strednej školy
    A: Prvá sezóna The God of High School bola vydaná na streamovacej službe Crunchyroll. Ak bude séria obnovená, druhá sezóna bude pravdepodobne vydaná aj na streamovacej službe.
  • Otázka: Aký je dej 2. sezóny The God of High School?
    A: Príbeh filmu The God of High School sa točí okolo turnaja, ktorý sa koná každé tri roky. V prvej sezóne série sleduje dej hlavného hrdinu Jin Moriho, ktorý vstupuje do turnaja, aby zachránil svojho starého otca. Ak bude séria obnovená, dej bude pravdepodobne pokračovať v príbehu Jin Mori a jeho priateľov.

Obnovený status od The God of High School

séria stav obnovy
sezóna 1 Publikovaný
sezóna 2 Zatiaľ nepredĺžené

Ak sa chcete dozvedieť viac o stave obnovenia 2. sezóny The God of High School a ďalších podrobnostiach, čítajte ďalej tu a tu .