Dátum vydania 10. sezóny Goldbergs a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Goldbergs Season 10 vyjde na ABC čoskoro. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí a niekoľko prekvapivých zvratov. Jessie J bola videná v červených plavkách s Chanan Colman, ktorý jej dáva švih a Kleo bude nová séria Netflix. jessie j strand a obsadenie kleo netflix sú niektoré z nových tvárí, ktoré môžete vidieť v 10. sezóne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú sezónu.

ObsahPopulárny sitcom Goldbergovci čoskoro vstúpi do svojej desiatej sezóny. Fanúšikovia série sú nadšení, čo môžu očakávať a kedy sa objaví nová sezóna. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o dátume vydania a novinkách o desiatej sezóne Goldbergovci potreba vedieť.

Goldbergova sezóna 10

Obsah

 • Dátum vydania desiatej sezóny Goldbergs
 • Novinky 10. sezóny Goldbergs
 • Často kladené otázky o 10. sezóne Goldbergs

Dátum vydania desiatej sezóny Goldbergs

Desiata sezóna Goldbergovci Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021. Úplné podrobnosti o dátume vydania však nebudú odhalené, kým sa neskončí produkcia novej sezóny.

Goldbergova sezóna 10

Novinky 10. sezóny Goldbergs

Potvrdilo sa, že desiata sezóna r Goldbergovci bude mať 24 epizód. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane novej susedky menom Mrs. Glascott, ktorú hrá herečka Rachel Crow. Nebude chýbať ani nová stredoškolská učiteľka menom pani Mitchell, ktorú stvárni herečka Sarah Chalke.Často kladené otázky o 10. sezóne Goldbergs

 • Kedy vyjde 10. séria The Goldbergs?
  Desiata sezóna Goldbergovci Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021.
 • Koľko epizód bude mať 10. séria The Goldbergs?
  Desiata sezóna Goldbergovci bude pozostávať z 24 epizód.
 • Kto bude hrať v 10. sezóne The Goldbergs?
  V desiatej sezóne r Goldbergovci Predstavujú sa nové postavy, vrátane pani Glascott (hrá Rachel Crow) a pani Mitchell (hrá Sarah Chalke).

Záver

Desiata sezóna Goldbergovci Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021. Séria bude mať 24 epizód a predstaví nové postavy. O ďalších informáciách o desiatej sezóne vás budeme priebežne informovať Goldbergovci bude oznámené.

Často kladené otázky o 10. sezóne Goldbergs

Opýtať sa Odpoveď
Kedy vyjde 10. séria The Goldbergs? Desiata sezóna Goldbergovci Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021.
Koľko epizód bude mať 10. séria The Goldbergs? Desiata sezóna Goldbergovci bude pozostávať z 24 epizód.
Kto bude hrať v desiatej sezóne The Goldbergs? V desiatej sezóne r Goldbergovci Predstavujú sa nové postavy, vrátane pani Glascott (hrá Rachel Crow) a pani Mitchell (hrá Sarah Chalke).