The Goldbergs Season 8: Všetko, čo doteraz vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zistite všetko o 8. sezóne populárneho sitcomu ABC 'The Goldbergs'. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o nových epizódach.

Die ABC-Sitcom Zomri Goldbergovci je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších sitcomov posledných rokov. Séria, založená na živote tvorcu Adama F. Goldberga, rozpráva príbeh rodiny z roku 1980. Ôsma séria seriálu bude čoskoro odvysielaná na ABC a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac.

Goldbergs Season 8 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Séria založená na živote rodiny Goldbergovcov sa stala jedným z najpopulárnejších sitcomov na svete. Zatiaľ vieme, že ôsma sezóna sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat niektorých nových tvárí a niektorých starých. Môžeme tiež očakávať, že séria bude obsahovať nejaké nové zvraty a prekvapenia. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sérii, prečítajte si aj o Staffel 4 Mladý Sheldon a Pristáť navždy po sezóne 2 .Denná výskumná činnosť

Obsah

  • Základné informácie o seriáli
  • Čo vieme o ôsmej sezóne
  • Kedy sa bude vysielať ôsma sezóna?
  • Kto sú hviezdy ôsmej sezóny?
  • Aký je dej ôsmej sezóny?
  • Záver

Základné informácie o seriáli

Die ABC-Sitcom Zomri Goldbergovci mal premiéru v roku 2013 a rozpráva príbeh rodiny Goldbergovcov žijúcich vo Philadelphii v 80. rokoch. Séria je založená na živote tvorcu Adama F. Goldberga a jeho rodiny. Séria, ktorú chvália kritici aj fanúšikovia, je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších situačných komédií posledných rokov.

Goldbergova sezóna 8

Čo vieme o ôsmej sezóne

Ôsma sezóna šou sa čoskoro bude vysielať na ABC a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Očakáva sa, že ôsma sezóna bude mať 22 epizód a bude zameraná na posledné roky strednej školy Goldbergovcov. Ôsma sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré obohatia dej.Kedy sa bude vysielať ôsma sezóna?

Očakáva sa, že ôsma sezóna seriálu sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021. Presný dátum začiatku ešte nebol oznámený, ale očakáva sa, že séria sa bude vysielať na ABC v septembri alebo októbri 2021.

Kto sú hviezdy ôsmej sezóny?

Ôsma sezóna série bude mať rovnaké hviezdy ako predchádzajúce sezóny. Hrajú v ňom Wendi McLendon-Covey ako Beverly Goldberg, Sean Giambrone ako Adam Goldberg, Troy Gentile ako Barry Goldberg, Hayley Orrantia ako Erica Goldberg, George Segal ako Albert 'Pops' Solomon a Jeff Garlin ako Murray Goldberg. Pribudnú aj nové postavy, ktoré obohatia dej.

Aký je dej ôsmej sezóny?

Dej ôsmej sezóny sa zameria na posledné ročníky strednej školy Goldbergovcov. Ôsma sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré obohatia dej. Očakáva sa, že 8. sezóna prinesie niekoľko zaujímavých zvratov a prekvapení, ktoré potešia fanúšikov.Záver

Ôsma séria situačnej komédie ABC Zomri Goldbergovci čoskoro sa bude vysielať na ABC. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o nových epizódach. Očakáva sa, že ôsma sezóna bude mať 22 epizód a bude zameraná na posledné roky strednej školy Goldbergovcov. Očakáva sa, že 8. sezóna prinesie niekoľko zaujímavých zvratov a prekvapení, ktoré potešia fanúšikov.

FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať ôsma sezóna? A: Očakáva sa, že ôsma sezóna seriálu sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021.
  • Otázka: Kto sú hviezdy ôsmej sezóny? A: Hrajú v ňom Wendi McLendon-Covey ako Beverly Goldberg, Sean Giambrone ako Adam Goldberg, Troy Gentile ako Barry Goldberg, Hayley Orrantia ako Erica Goldberg, George Segal ako Albert 'Pops' Solomon a Jeff Garlin ako Murray Goldberg.
  • Otázka: Aký je dej ôsmej sezóny? A: Dej ôsmej sezóny sa zameria na posledné roky strednej školy Goldbergovcov.

Tabuľka

séria Dátum začiatku počet epizód
1 24. september 2013 24
2 24. september 2014 24
3 21. september 2015 24
4 21. september 2016 24
5 27. september 2017 23
6 26. september 2018 22
7 25. september 2019 22
8 jeseň 2021 22

Viac informácií o ôsmej sezóne série Zomri Goldbergovci pozri oficiálna stránka ABC a na Stránka IMDb série.

Ôsma séria situačnej komédie ABC Zomri Goldbergovci čoskoro sa bude vysielať na ABC. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o nových epizódach. Očakáva sa, že ôsma sezóna bude mať 22 epizód a bude zameraná na posledné roky strednej školy Goldbergovcov. Očakáva sa, že 8. sezóna prinesie niekoľko zaujímavých zvratov a prekvapení, ktoré potešia fanúšikov.