The Goldbergs Season 8: Out Today & Všetko, čo doteraz vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ôsma séria obľúbeného sitkomu Goldbergovci vyjde dnes! Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové epizódy, nové obsadenie a mnoho ďalších noviniek. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej sezóne.

Goldbergs sezóna 8 bola vydaná dnes a máme všetky informácie, ktoré doteraz máme. Ôsma séria obľúbeného sitkomu bude pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny Goldbergovcov a vezme nás na novú cestu. Môžeme sa tešiť na niekoľko nových postáv a príbehov, ktoré nás ponoria do sveta Goldbergovcov. Môžeme mať radi aj zaujímavé crossovery s inými populárnymi reláciami idhun zaznamenáva postavy a ign Loki epizóda 4 byť vzrušený. Tešíme sa na to, čo si pre nás pripravila ôsma séria The Goldbergs!Goldbergova sezóna 8

Obsah

 • povolanie
 • Sledujte
 • správy
 • FAQ

povolanie

Obsadenie ôsmej sezóny Goldbergovci zostáva do značnej miery nezmenená. V hlavných úlohách sú stále Wendi McLendon-Covey ako Beverly Goldberg, Sean Giambrone ako Adam Goldberg, Troy Gentile ako Barry Goldberg, Hayley Orrantia ako Erica Goldberg a George Segal ako Albert 'Pops' Solomon. V ôsmej sezóne sa tiež objavia nové tváre, vrátane hosťujúcej herečky a komičky Leslie Jonesovej.

Goldbergova sezóna 8

Sledujte

Ôsma sezóna Goldbergovci bude mať spolu 22 epizód. Prvá epizóda sa bude vysielať dnes večer a posledná epizóda bude odvysielaná 19. mája 2021. Epizódy sa vysielajú každý štvrtok o 20:00 na ABC.správy

O ôsmej sezóne je veľa noviniek Goldbergovci . Napríklad v ôsmej sezóne sa predstaví niekoľko hosťujúcich hviezd vrátane Leslieho Jonesa, herca a komika. Nebude chýbať ani epizóda s obľúbenou skupinou Adama Goldberga, Beastie Boys. 8. sezóna bude obsahovať aj niektoré flashbacky do minulosti Goldbergovcov.

FAQ

 • Kedy vyjde 8. séria The Goldbergs?
  Dnes vychádza ôsma séria The Goldbergs.
 • Kto sú hlavní herci 8. sezóny?
  V 8. sezóne účinkujú Wendi McLendon-Covey ako Beverly Goldberg, Sean Giambrone ako Adam Goldberg, Troy Gentile ako Barry Goldberg, Hayley Orrantia ako Erica Goldberg a George Segal ako Albert 'Pops' Solomon.
 • Kedy sa bude vysielať posledná epizóda 8. série?
  Posledná epizóda ôsmej série sa bude vysielať 19. mája 2021.

Záver

Ôsma sezóna Goldbergovci vyjde dnes! Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové epizódy, nové obsadenie a mnoho ďalších noviniek. Epizódy sa vysielajú každý štvrtok o 20:00 na ABC. Prítomné budú aj niektoré hosťujúce hviezdy vrátane Leslieho Jonesa, herca a komika. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!

Viac informácií o ôsmej sezóne Goldbergovci pozri ďalej abc.com , IMDb a TV sprievodca .