The Good Doctor Season 4 Episode 6 Dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá sezóna Dobrý doktor je v plnom prúde a fanúšikovia sa tešia na najnovší diel. V tomto článku sa dozviete viac o najnovšej epizóde 4. sezóny vrátane dátumu vydania, zápletky, obsadenia a ďalších.Dobrý lekár sezóna 4

Obsah

 • Dátum vydania 6. epizódy série Dobrý doktor
 • Dej knihy Dobrý doktor, 4. séria, 6. epizóda
 • Obsadenie filmu Dobrý doktor, 4. séria, 6. epizóda
 • Kde sa pozerať na Dobrého doktora, 4. sériu, 6. epizódu?
 • The Good Doctor Season 4 Episode 6 FAQ

Dátum vydania 6. epizódy série Dobrý doktor

Šiesta epizóda štvrtej sezóny Dobrý doktor bude vysielať v pondelok 15. marca 2021 na ABC. Epizóda bude vysielaná pod názvom 'Pain'.

Štvrtá séria populárnej série 'The Good Doctor' bude čoskoro dostupná na Netflixe. 6. epizóda sa bude vysielať 18. novembra 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu epizódu, ktorá má pripravených mnoho prekvapení. Dozviete sa o nových postavách objavujúcich sa v epizóde a dozviete sa viac o zápletke. Netflix Easy Staffel 2 a Sex Ender Ridley Aydin sú niektoré z tém, o ktorých sa bude diskutovať ďalej. Zostaňte naladení na nové epizódy a dozviete sa viac o vzrušujúcej zápletke.

Dobrý lekár sezóna 4

Dej knihy Dobrý doktor, 4. séria, 6. epizóda

V šiestej epizóde štvrtej sezóny Dobrý doktor bude Dr. Shaun Murphy (Freddie Highmore) lieči pacienta trpiaceho zriedkavou chorobou. Medzitým dr. Claire Browne (Antonia Thomas) musí urobiť ťažké rozhodnutie, keď musí pomôcť pacientovi, ktorý trpí vážnou chorobou. DR Morgan Reznick (Fiona Gubelmann) sa bude zaoberať pacientom, ktorý trpí vážnou duševnou chorobou.Obsadenie filmu Dobrý doktor, 4. séria, 6. epizóda

Šiesta epizóda štvrtej sezóny Dobrý doktor je obsadený obsadením známych hercov, vrátane Freddieho Highmorea ako Dr. Shaun Murphy, Antonia Thomas ako Dr. Claire Browne, Fiona Gubelman ako Dr. Morgan Reznick, Will Yun Lee ako Dr. Alex Park, Christina Chang ako Dr. Audrey Lim, Paige Spara ako Lea Dilallo a Hill Harper ako Dr. Marcus Andrews.

Kde sa pozerať na Dobrého doktora, 4. sériu, 6. epizódu?

Šiesta epizóda štvrtej sezóny Dobrý doktor bude vysielať v pondelok 15. marca 2021 na ABC. Epizóda bude dostupná aj na oficiálnych stránkach ABC a na Hulu.

The Good Doctor Season 4 Episode 6 FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 6. epizóda 4. série Dobrého doktora?
  Šiesta epizóda štvrtej série Dobrého doktora sa bude vysielať v pondelok 15. marca 2021 na ABC.
 • Kto hrá v šiestej epizóde štvrtej série Dobrého doktora?
  Šiestu epizódu štvrtej série Dobrého doktora obsadzujú známi herci vrátane Freddieho Highmorea ako Dr. Shaun Murphy, Antonia Thomas ako Dr. Claire Browne, Fiona Gubelman ako Dr. Morgan Reznick, Will Yun Lee ako Dr. Alex Park, Christina Chang ako Dr. Audrey Lim, Paige Spara ako Lea Dilallo a Hill Harper ako Dr. Marcus Andrews.
 • Kde sa pozerať na Dobrého doktora, 4. sériu, 6. epizódu
  Šiesta epizóda štvrtej série The Good Doctor bude dostupná na oficiálnej webovej stránke ABC a na Hulu.

Záver

Šiesta epizóda štvrtej sezóny Dobrý doktor bude vysielať v pondelok 15. marca 2021 na ABC. Epizódu obsadí obsadenie známych hercov vrátane Freddieho Highmorea ako Dr. Shaun Murphy, Antonia Thomas ako Dr. Claire Browne, Fiona Gubelman ako Dr. Morgan Reznick, Will Yun Lee ako Dr. Alex Park, Christina Chang ako Dr. Audrey Lim, Paige Spara ako Lea Dilallo a Hill Harper ako Dr. Marcus Andrews. Epizóda bude dostupná aj na oficiálnych stránkach ABC a na Hulu. Viac informácií o The Good Doctor Season 4 Episode 6 nájdete na abc.com a hulu.com .