The Good Doctor Season 4: dátum vydania a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá séria populárneho seriálu Dobrý doktor stojí pred dverami. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania 4. sezóny a novinkách. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Čoskoro bude vydaná štvrtá séria populárnej série 'The Good Doctor'. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové príbehy a mnoho ďalšieho. Zhrnuli sme pre vás všetky novinky a dátum vydania.Štvrtá séria 'The Good Doctor' sa začne vysielať 11. novembra 2020 na ABC. Séria bude dostupná aj na Netflixe, no dátum ešte nie je známy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv vrátane nového lekára, nového chirurga a nového riaditeľa nemocnice.

Štvrtá séria bude obsahovať aj niekoľko nových príbehov, ktoré sa zamerajú na vzťahy postáv a ich osobné problémy. Objaví sa aj niekoľko nových medicínskych prípadov, ktoré budú výzvou pre lekárov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o iných populárnych sériách, pozrite si naše články o Transformers Netflix sezóna 2 a aot ch 137 dátum vydania .Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Dátum vydania štvrtej sezóny
 • Novinky o štvrtej sezóne
 • Časté otázky týkajúce sa 4. sezóny

Dátum vydania štvrtej sezóny

Štvrtá sezóna Dobrý doktor je naplánované na vysielanie 25. novembra 2020 na ABC. Séria bude dostupná aj na Netflixe, no dátum ešte nie je známy. Budeme vás informovať hneď, ako budeme mať ďalšie informácie.

Dobrý lekár sezóna 4

Novinky o štvrtej sezóne

Štvrtá sezóna Dobrý doktor Očakáva sa, že bude mať 18 epizód. Séria sa zameria na vzťah medzi Dr. Shaun Murphy (Freddie Highmore) a Dr. Carly Lever (Jasika Nicole) sa sústredí. Pribudne aj nová postava menom Dr. Marcus Andrews (Hill Harper), ktorý je predstavený ako nový hlavný lekár v nemocnici St. Bonaventure.Časté otázky týkajúce sa 4. sezóny

 • Kedy sa bude vysielať 4. séria Dobrého doktora?
  Štvrtá séria The Good Doctor je naplánovaná na vysielanie 25. novembra 2020 na ABC.
 • Koľko epizód bude mať štvrtá séria?
  Očakáva sa, že štvrtá séria The Good Doctor bude mať 18 epizód.
 • Kto bude hviezdou v štvrtej sezóne?
  Vo štvrtej sezóne Dobrého doktora sa Freddie Highmore predstaví ako Dr. Shaun Murphy, Jasika Nicole ako Dr. Carly Lever a Hill Harper ako Dr. patrí Marcus Andrews.

Dostupnosť na Netflixe

Štvrtá sezóna Dobrý doktor bude dostupná aj na Netflixe, no dátum zatiaľ nie je známy. Budeme vás informovať hneď, ako budeme mať ďalšie informácie. Dovtedy si môžete pozrieť prvé tri sezóny na Netflixe.

Dátum vydania 4. sezóny v rôznych krajinách

Pôda dátum vydania
jeleň 25. novembra 2020
Máš 25. novembra 2020
Austrália 26. novembra 2020
Veľká Británia TBA

Štvrtá sezóna Dobrý doktor sa vydáva v rôznych krajinách v rôznom čase. V USA a Kanade sa bude štvrtá sezóna vysielať 25. novembra 2020, zatiaľ čo v Austrálii sa bude vysielať 26. novembra 2020. V Spojenom kráľovstve dátum vydania zatiaľ nie je známy.

Záver

Štvrtá sezóna Dobrý doktor je naplánované na vysielanie 25. novembra 2020 na ABC. Séria bude dostupná aj na Netflixe, no dátum ešte nie je známy. Očakáva sa, že štvrtá sezóna bude mať 18 epizód a zameria sa na vzťah medzi Dr. Shaun Murphy a Dr. Sústreďte sa na Carly Lever. Pribudne aj nová postava menom Dr. Dávam Marcusovi Andrewsovi. Budeme vás informovať hneď, ako budeme mať ďalšie informácie.Ďalšie informácie nájdete v časti Dobrý doktor a Netflix .