Dobrý doktor: Dátum vydania 6. série, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Šiesta séria populárneho seriálu ABC 'The Good Doctor' sa čoskoro dostane na obrazovky. Zistite viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a ďalších. Dobrý doktor: Dátum vydania 6. série, obsadenie, dej a ďalšie .

Ak vás zaujímajú zaujímavejšie témy, pozrite sa aj vy 768 tapiet Captain Marvel a Kendall Jenner Cowboyhut Spiegel an.Obsah

Šiesta séria Dobrého doktora je konečne tu! Fanúšikovia série sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a podobne. Máme pre vás všetky potrebné informácie o novej sezóne.

Dobrý lekár sezóna 6

Dátum vydania šiestej série The Good Doctor

Šiesta séria The Good Doctor vyjde dňa 2. novembra 2020 vysielané na ABC. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu plnú prekvapení a nových postáv.Dobrý lekár sezóna 6

Obsadenie 6. série filmu Dobrý doktor

Šiesta séria Dobrého doktora privíta niekoľko nových tvárí. Obsadenie šiestej sezóny zahŕňa: Freddie Highmore ako Dr. Shaun Murphy, Richard Schiff ako Dr. Aaron Glassman, Antonia Thomas ako Dr. Claire Browne, Hill Harper ako Dr. Marcus Andrews, Christina Chang ako Dr. Audrey Lim, Fiona Gubelman ako Dr. Morgan Reznick, Will Yun Lee ako Dr. Alex Park a Paige Spara ako Lea Dilallo.

Dej knihy Dobrý doktor 6. sezóna

Šiesta séria The Good Doctor sa zameria na vzťah medzi Dr. Shaun Murphy a Lea Dillallo sa sústreďujú. Uvidíme tiež, ako bude vzťah medzi Dr. Murphy a Dr. Glassman sa vyvinul. Šiesta séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.

Trailer k šiestej sezóne Dobrý doktor

Trailer na 6. sezónu Dobrého doktora je teraz k dispozícii. Trailer dáva ochutnávku novej sezóny a ukazuje, ako sa vzťah medzi Dr. Vyvinuli sa Murphy a Lea Dillallo. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke ABC.Často kladené otázky o 6. sezóne Dobrého doktora

  • Kedy sa bude vysielať 6. séria Dobrého doktora? Šiesta séria The Good Doctor sa bude vysielať 2. novembra 2020 na ABC.
  • Kto hrá v 6. sezóne Dobrého doktora? Obsadenie šiestej sezóny zahŕňa: Freddie Highmore ako Dr. Shaun Murphy, Richard Schiff ako Dr. Aaron Glassman, Antonia Thomas ako Dr. Claire Browne, Hill Harper ako Dr. Marcus Andrews, Christina Chang ako Dr. Audrey Lim, Fiona Gubelman ako Dr. Morgan Reznick, Will Yun Lee ako Dr. Alex Park a Paige Spara ako Lea Dilallo.
  • Kde si môžem pozrieť trailer na 6. sériu Dobrého doktora? Trailer k šiestej sezóne Dobrého doktora si môžete pozrieť na oficiálnej stránke ABC.

Záver

Šiesta séria The Good Doctor sa bude vysielať 2. novembra 2020 na ABC. Obsadenie šiestej sezóny zahŕňa: Freddie Highmore ako Dr. Shaun Murphy, Richard Schiff ako Dr. Aaron Glassman, Antonia Thomas ako Dr. Claire Browne, Hill Harper ako Dr. Marcus Andrews, Christina Chang ako Dr. Audrey Lim, Fiona Gubelmann ako Dr. Morgan Reznick, Will Yun Lee ako Dr. Alex Park a Paige Spara ako Lea Dilallo. Trailer k šiestej sezóne Dobrého doktora si môžete pozrieť na oficiálnej stránke ABC. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac!