The Good Fight Season 5: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Piata sezóna Dobrý boj bude čoskoro prepustený. Fanúšikovia sú nadšení z nových epizód a chcú vedieť viac o hereckom obsadení, zápletke a podobne. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o novej sezóne.Sezóna dobrých bojov 5

epizódy a obsadenie

Piata sezóna Dobrý boj bude pozostávať z 10 epizód. Účinkovať budú známi herci Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Delroy Lindo, Audra McDonald, Sarah Steele a Michael Boatman. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Johna Larroquettea, Michaela Sheena a Nilesa Fitcha.

Sezóna dobrých bojov 5

Zápletka

Dej piatej sezóny sa bude týkať epizód štvrtej sezóny. Postavy sa vysporiadajú s následkami prezidentských volieb v roku 2020 a vydajú sa na novú cestu. Pribudnú aj nové príbehy súvisiace s aktuálnym dianím.

dátum vydania

Piata sezóna Dobrý boj vyjde na CBS All Access 19. apríla 2021. Epizódy vychádzajú týždenne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu.Trailer

Oficiálny trailer na piatu sezónu Dobrý boj bol vydaný 8. apríla 2021. Trailer dáva ochutnávku nových epizód a zápletky novej sezóny. Pre všetkých fanúšikov je povinnosťou pozrieť si trailer.

FAQ

  • Kedy vyjde 5. séria The Good Fight? Piata séria The Good Fight vyjde na CBS All Access 19. apríla 2021.
  • Koľko epizód bude mať 5. séria The Good Fight? Piata séria The Good Fight bude pozostávať z 10 epizód.
  • Kto vystupuje v 5. sezóne The Good Fight? V obsadení Good Fight Season 5 sa predstavia známi herci Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Delroy Lindo, Audra McDonald, Sarah Steele a Michael Boatman. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Johna Larroquettea, Michaela Sheena a Nilesa Fitcha.

Záver

Piata sezóna Dobrý boj bude čoskoro prepustený. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá stavia na epizódach štvrtej série a týka sa aktuálnych udalostí. Oficiálny trailer dáva ochutnávku nových epizód a zápletky novej sezóny. Zostaňte v obraze!

Tabuľka

séria Sledujte dátum vydania
sezóna 5 10 epizód 19. apríla 2021