The Good Fight: Season 6 Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Šiesta sezóna Dobrý boj je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Séria je spin-off séria z Dobrá manželka a bude ho vysielať CBS All Access. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania 6. sezóny, hereckom obsadení a zápletke. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť.

Šiesta séria oceneného seriálu „The Good Fight“ bude mať premiéru 1. apríla 2021 na CBS All Access. Obsadenie seriálu zahŕňa Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Audra McDonald, Sarah Steele, Michael Boatman, Nyambi Nyambi, Delroy Lindo a John Larroquette. Dej šiestej sezóny sa zameria na dopad pandémie, keď sa postavy pokúšajú vyriešiť svoje osobné a profesionálne problémy. Sydney Sweeney, ktorá v seriáli hrá Daniho, je jednou z kriminálnych myslí, na ktoré by fanúšikovia mali dávať pozor. Sydney Sweeney Dani má kriminálne mysle . Dynasty Season 5 bude mať premiéru na Netflixe v roku 2021. 5. sezóna dynastie 2021 .Sezóna dobrých bojov 6

Obsah

 • Dátum vydania 6. sezóny The Good Fight
 • Obsadenie 6. sezóny filmu Dobrý boj
 • Dej knihy The Good Fight 6. sezóna
 • Často kladené otázky zu The Good Fight

Dátum vydania 6. sezóny The Good Fight

Šiesta sezóna Dobrý boj Očakáva sa, že bude vydaný na CBS All Access v apríli 2021. Prvých päť sezón seriálu sa vysielalo v rokoch 2017 až 2020. Šiesta sezóna bola ohlásená v januári 2021.

Sezóna dobrých bojov 6

Obsadenie 6. sezóny filmu Dobrý boj

Šiesta sezóna Dobrý boj bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Vráti sa Christine Baranski ako Diane Lockhart, Cush Jumbo ako Lucca Quinn, Sarah Steele ako Marissa Gold, Justin Bartha ako Colin Morello, Delroy Lindo ako Adrian Boseman a Audra McDonald ako Liz Reddick-Lawrence. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Johna Larroquettea ako Rolanda Bluma a Michaela J. Foxa ako Daniela Hardmana.Sezóna dobrých bojov 6

Dej knihy The Good Fight 6. sezóna

Dej šiestej sezóny Dobrý boj sa zameria na epizódy piatej sezóny. Diane a Liz sa pokúsia zachrániť spoločnosť Reddick, Boseman & Lockhart pri riešení následkov pandémie. Budú riešiť aj dôsledky prezidentských volieb. Objaví sa aj niekoľko nových prípadov, ktoré postavy zavedú všemožnými smermi.

Často kladené otázky zu The Good Fight

 • Otázka: Kedy vyjde 6. séria The Good Fight?
  A: Šiesta séria The Good Fight je naplánovaná na premiéru na CBS All Access v apríli 2021.
 • Otázka: Kto je obsadený v 6. sezóne The Good Fight?
  A: 6. séria The Good Fight bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny, vrátane Christine Baranski ako Diane Lockhart, Cush Jumbo ako Lucca Quinn, Sarah Steele ako Marissa Gold, Justin Bartha ako Colin Morello, Delroy Lindo ako Adrian Boseman a Audra McDonald ako Liz. Reddick Lawrence.
 • Otázka: Aký je dej The Good Fight Season 6?
  A: Dej 6. sezóny The Good Fight sa zameria na epizódy 5. sezóny. Diane a Liz sa pokúsia zachrániť spoločnosť Reddick, Boseman & Lockhart pri riešení následkov pandémie. Budú riešiť aj dôsledky prezidentských volieb.

Záver

Šiesta sezóna Dobrý boj Očakáva sa, že bude vydaný na CBS All Access v apríli 2021. Obsadenie šiestej sezóny bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Dej šiestej sezóny sa zameria na epizódy piatej sezóny. Dúfame, že ste dostali všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania 6. sezóny The Good Fight, obsadení a zápletke. Ďalšie informácie nájdete v časti CBS a IMDb .