The Grey Man: Dátum vydania, Aktualizácia traileru a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Grey Man je pripravovaný triler o bývalom agentovi CIA, ktorý sa snaží odhaliť medzinárodné sprisahanie. Film, ktorý režíroval režisér a scenárista Joe Carnahan, obsahuje silné herecké obsadenie, ktoré okrem iného zahŕňa Liama ​​Neesona, Franka Grilla, Dermota Mulroneyho a Boyda Holbrooka. V tomto článku sa budeme zaoberať dátumom vydania, aktualizáciou traileru a ďalšími detailmi filmu.

The Grey Man je pripravovaný akčný triler o bývalom agentovi CIA, ktorý sa vydáva na nebezpečnú misiu s cieľom odhaliť medzinárodné sprisahanie. Film produkuje STX Entertainment a režírovať ho bude Sam Hargrave. The Grey Man bude uvedený do kín 10. apríla 2020. Oficiálny trailer ešte nebol zverejnený, no očakáva sa, že bude čoskoro zverejnený. Za Gray Manom ​​stojí úžasné herecké obsadenie vrátane Chrisa Hemswortha, Davida Harboura, Golshifteha Farahaniho, Dereka Lukea, Michaela Jai ​​Whitea a mnohých ďalších. Ak sa chcete dozvedieť viac o pripravovaných filmoch, prečítajte si aj o Quantico obnovené a Nevers časť 2 .Šedý muž

Obsah

  • Dátum vydania Gray Man
  • Aktualizácia traileru Gray Man
  • Ďalšie podrobnosti o Šedom mužovi
  • Analýza šedého muža
  • Zoznam často kladených otázok Gray Man
  • Stôl Gray Man

Dátum vydania Gray Man

Sivý muž bude 25. júna 2021 objaviť v kinách. Film bol pôvodne vyrobený pre 2. apríla 2021 oznámili, no z dôvodu pandémie COVID-19 bol termín posunutý. Film bude uvedený aj v USA, Kanade, Veľkej Británii, Austrálii a na Novom Zélande.

Šedý muž

Aktualizácia traileru Gray Man

Prvý trailer k filmu bol zverejnený dňa 17. februára 2021 publikovaný. V traileri hrá Liam Neeson ako bývalý agent CIA, ktorý sa snaží odhaliť medzinárodné sprisahanie. Trailer bol pozitívne prijatý kritikmi a fanúšikmi a získal veľkú pozornosť na sociálnych sieťach.Ďalšie podrobnosti o Šedom mužovi

Sivý muž režíruje Joe Carnahan a obsadzujú ho Frank Grillo, Dermot Mulroney, Boyd Holbrook, Jai Courtney, Antonio Banderas a Adelayo Adedayo. Film produkujú Universal Pictures a Netflix a bude uvedený v kinách a na Netflixe. Film vyjde aj v 3D.

Analýza šedého muža

The Grey Man je thriller o bývalom agentovi CIA, ktorý sa snaží odhaliť medzinárodné sprisahanie. Film je podporený silným hereckým obsadením a sľubuje vzrušujúci a akčný zážitok. Trailer k filmu si získal veľkú pozornosť a fanúšikovia sa na film tešia.

Zoznam často kladených otázok Gray Man

  • Kedy sa objaví Sivý muž? The Grey Man bude uvedený do kín 25. júna 2021.
  • Kto je obsadený vo filme? Vo filme účinkujú Liam Neeson, Frank Grillo, Dermot Mulroney, Boyd Holbrook, Jai Courtney, Antonio Banderas a Adelayo Adedayo.
  • Bude film uvedený v 3D? Áno, film vyjde aj v 3D.
  • Bude film uvedený na Netflix? Áno, film vyjde aj na Netflixe.

Stôl Gray Man

titul Šedý muž
riaditeľ Joe Carnahan
Dátum publikácie 25. júna 2021
povolanie Hrajú: Liam Neeson, Frank Grillo, Dermot Mulroney, Boyd Holbrook, Jai Courtney, Antonio Banderas a Adelayo Adedayo
zverejnenie Kiná a Netflix
3D A

The Grey Man je pripravovaný triler o bývalom agentovi CIA, ktorý sa snaží odhaliť medzinárodné sprisahanie. Film bude uvedený do kín 25. júna 2021 a je podporený silným hereckým obsadením. Trailer k filmu si získal veľkú pozornosť a fanúšikovia sa na film tešia. Zaoberali sme sa dátumom vydania filmu, aktualizáciou traileru a ďalšími podrobnosťami vrátane zoznamu často kladených otázok a tabuľky.Viac informácií o filme nájdete na IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .