Dátum vydania 5. sezóny The Great British Baking Show: Prázdniny a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

The Great British Baking Show Season 5: Holidays and Beyond vyjde na Netflixe 30. októbra 2020. Nová sezóna bude oslavovať množstvo sviatkov a špeciálnych príležitostí vrátane Vianoc, Veľkej noci, Halloweenu a ďalších. Prehliadka privíta aj niekoľko nových tvárí, vrátane víťazov z predchádzajúcich sezón a niektorých nových pekárov. Prehliadka bude obsahovať aj niekoľko nových výziev a úloh pre pekárov, ktoré ich potešia. Ak sa chcete dozvedieť viac o novej sezóne, môžete sa tiež pozrieť Členovia obsadenia NCIS: Hawaii a Detektív Conan čoskoro končí informovať.

ObsahThe Great British Baking Show je populárny britský televízny seriál venovaný pečeniu a vareniu. Šou sa vysiela od roku 2010 a odvtedy si získala množstvo fanúšikov. 5. séria seriálu The Great British Baking Show: Holidays sa vysielala v novembri 2019 a mala obrovský úspech. V tomto článku sa pozrieme na dátum vydania 5. sezóny, epizódy a víťazov.

The Great British Baking Show: Sviatočná sezóna 5

Dátum vydania 5. sezóny

5. séria seriálu The Great British Baking Show: Holidays sa vysielala na Channel 4 22. novembra 2019. Sezóna pozostávala zo šiestich epizód, z ktorých každá trvala hodinu. Epizódy sa vysielali každý piatok o 21:00.

The Great British Baking Show: Sviatočná sezóna 5

Sezóna 5 epizód

Epizódy 5. série The Great British Baking Show: Holidays boli:The Great British Baking Show: Sviatočná sezóna 5
 • Epizóda 1: Vianočný koláč
 • Epizóda 2: Vianočné pečivo
 • Epizóda 3: Vianočné dezerty
 • Epizóda 4: Vianočné pečivo
 • Epizóda 5: Vianočné cukrovinky
 • 6. epizóda: Finále vianočných koláčov

Víťazi 5. sezóny

Víťazom 5. sezóny The Great British Baking Show: Holidays sa stal David Atherton. Predviedol pôsobivý výkon a úspešne zvládol všetky úlohy. Bol korunovaný za víťaza 5. sezóny a získal 10 000 libier ako peňažnú odmenu.

The Great British Baking Show: Sviatočná sezóna 5

Zhrnutie

The Great British Baking Show: Holidays je populárny britský televízny seriál o pečení a varení. 5. séria sa vysielala na Channel 4 22. novembra 2019 a pozostávala zo šiestich epizód. Víťazom piatej sezóny sa stal David Atherton, ktorý vyhral 10 000 libier.

FAQ

 • Kedy sa vysielala 5. sezóna The Great British Baking Show: Holidays?
  5. séria seriálu The Great British Baking Show: Holidays sa vysielala na Channel 4 22. novembra 2019.
 • Koľko epizód mala 5. séria?
  Piata séria mala šesť epizód.
 • Kto sa stal víťazom 5. sezóny?
  Víťazom sezóny 5 sa stal David Atherton.

Tabuľka

Dôsledok Téma
epizóda 1 vianočný koláč
2. epizóda Vianočné koláčiky
epizóda 3 Vianočné dezerty
4. epizóda Vianočné koláčiky
epizóda 5 Vianočné cukrovinky
epizóda 6 Finále vianočného koláča

V tomto článku sme sa pozreli na The Great British Baking Show: Holidays season 5 dátum vydania, epizódy a víťazov. Dúfame, že teraz lepšie porozumiete predstaveniu a môžete sa tešiť na ďalšiu sezónu.