The Great North Season 3 Dátum vydania a obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Great North netrpezlivo očakávajú tretiu sériu populárnej animovanej série. Séria, ktorú produkuje Fox Animation, má silných fanúšikov, ktorí chcú dohnať najnovší vývoj a aktualizácie. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania 3. sezóny The Great North a obsadení.

Great North Season 3 príde na Fox čoskoro. Obsadenie seriálu zahŕňa Nick Offerman, Jenny Slate, Megan Mullally, Will Forte, Paul Rust, Aparna Nancherla, Dulcé Sloan a Alanis Morissette. Predstavenie sleduje rodinu Foxovcov, ktorí žijú na Aljaške a snažia sa zachovať svoju jedinečnú rodinnú kultúru. Prehliadku produkujú Offerman a Forte a napísali ju Lizzie Molyneux-Logelin a Wendy Molyneux. Control z Cast Susana , Trailer na klamstvá a podvádzanie Netflix .Veľká sezóna na severe 3

Dátum vydania tretej sezóny The Great North

Očakáva sa, že tretia séria The Great North bude mať premiéru na stanici Fox vo februári 2021. Prvá sezóna série sa vysielala v januári 2020 a druhá sezóna vo februári 2021. Je teda pravdepodobné, že tretia sezóna sa bude vysielať vo februári 2021.

Veľká sezóna na severe 3

Obsadenie tretej sezóny The Great North

Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny The Great North bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Hrajú Nick Offerman ako Wolf, Jenny Slate ako Judy, Megan Mullally ako Honeybee, Will Forte ako Beef, Paul Rust ako Alan a Aparna Nancherla ako Moon. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré ešte neboli oznámené.Novinky a aktualizácie 3. sezóny The Great North

Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne oficiálne správy ani aktualizácie o The Great North Season 3. Producenti série však oznámili, že séria ponúkne v tretej sezóne ešte viac komédie a dobrodružstva. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré ešte neboli oznámené.

Časté otázky o 3. sezóne Veľkej Severnej Ameriky

  • Kedy vyjde The Great North Season 3? Očakáva sa, že tretia séria The Great North bude mať premiéru na stanici Fox vo februári 2021.
  • Kto sú hlavní herci 3. série The Great North? The Great North Season 3 hrá Nick Offerman ako Wolf, Jenny Slate ako Judy, Megan Mullally ako Honeybee, Will Forte ako Beef, Paul Rust ako Alan a Aparna Nancherla ako Moon.
  • Nejaké novinky alebo aktualizácie o The Great North Season 3? Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne oficiálne správy ani aktualizácie o The Great North Season 3. Producenti série však oznámili, že séria ponúkne v tretej sezóne ešte viac komédie a dobrodružstva.

Záver

Očakáva sa, že tretia séria The Great North bude mať premiéru na stanici Fox vo februári 2021. Očakáva sa, že obsadenie tretej sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne oficiálne správy ani aktualizácie o 3. sezóne The Great North, ale producenti oznámili, že séria ponúkne v 3. sezóne ešte viac komédie a dobrodružstva. Ak sa chcete dozvedieť viac o The Great North Season 3, navštívte Fox.com alebo IMDb .

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 januára 2020
2 február 2021
3 Pravdepodobne vo februári 2021