The Handmaid's Tale Season 6: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Handmaid's Tale je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších televíznych seriálov posledných rokov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 6. sezónu, ktorá by mala prísť v roku 2021. V tomto článkuSlúžka

povolanie

Očakáva sa, že obsadenie 6. sezóny The Handmaid's Tale bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Elisabeth Moss si zopakuje svoju rolu Offred, rovnako ako Joseph Fiennes ako veliteľ Waterford, Yvonne Strahovski ako Serena Joy a Alexis Bledel ako Emily. Pribudnú aj nejaké nové tváre, medzi ktorými budú aj hosťujúce hviezdy.

Handmaid's Tale Season 6 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú novinky o najnovšej sezóne. Tu sú všetky aktualizácie, ktoré potrebujete vedieť o poslednej sezóne. Od najnovších klebiet až po najnovší vývoj, tu je všetko, čo potrebujete vedieť o najnovšej sezóne. Máme aj niekoľko zaujímavých odkazov, napr Modrý zámok, epizóda 4 a šaty nora fatehi vystrihnuté , na ktoré sa môžete pozrieť. Takže sledujte všetky aktualizácie, ktoré potrebujete vedieť o najnovšej sezóne The Handmaid's Tale.

Slúžka

Zápletka

Očakáva sa, že dej šiestej sezóny bude pokračovať tam, kde skončila piata sezóna. Offred sa pokúsi nájsť svoju dcéru pri pokuse o zvrhnutie Republiky Gilead. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Bude zaujímavé sledovať, ako sa bude zápletka vyvíjať a ako sa postavy navzájom ovplyvňujú.dátumy vydania

Dátumy vydania 6. sezóny The Handmaid's Tale zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa, že vyjde v roku 2021, no zatiaľ nie je známe, kedy presne. Zatiaľ tiež nie je známe, či 6. séria vyjde na DVD alebo Blu-ray.

Trailer

Trailer na The Handmaid's Tale Season 6 zatiaľ nie je k dispozícii. Očakáva sa, že bude vydaný niekoľko mesiacov pred vydaním. Dovtedy si fanúšikovia môžu pozrieť upútavky na predchádzajúce sezóny, aby získali predstavu o tom, čo môžu očakávať.

Záver

Šiesta séria The Handmaid's Tale by mala mať premiéru v roku 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach, no objavia sa aj nejaké nové postavy. Dej bude pokračovať tam, kde skončila piata sezóna a bude zaujímavé sledovať, ako sa bude dej vyvíjať. Trailer zatiaľ nie je k dispozícii, ale očakáva sa, že bude vydaný niekoľko mesiacov pred vydaním.FAQ

  • Kedy vyjde 6. séria The Handmaid's Tale? Dátumy vydania 6. sezóny The Handmaid's Tale zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa, že bude vydaný v roku 2021.
  • Kto bude hrať v 6. sezóne The Handmaid's Tale? Očakáva sa, že obsadenie 6. sezóny The Handmaid's Tale bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Elisabeth Moss si zopakuje svoju rolu Offred, rovnako ako Joseph Fiennes ako veliteľ Waterford, Yvonne Strahovski ako Serena Joy a Alexis Bledel ako Emily.
  • Bude aj trailer na The Handmaid's Tale Season 6? Trailer na The Handmaid's Tale Season 6 zatiaľ nie je k dispozícii. Očakáva sa, že bude vydaný niekoľko mesiacov pred vydaním.

dátumy vydania

séria dátum vydania
1 26. apríla 2017
2 25. apríla 2018
3 5. júna 2019
4 28. apríla 2020
5 15. júla 2020
6 TBA 2021

Šiesta séria The Handmaid's Tale by mala mať premiéru v roku 2021. Dovtedy sa fanúšikovia môžu tešiť na predchádzajúce sezóny a nové aktualizácie 6. sezóny. Ak sa chcete dozvedieť viac o šiestej sezóne, môžete tu a tu informovať.

V tomto článku sme sa dozvedeli všetko o najnovších aktualizáciách 6. sezóny The Handmaid's Tale, vrátane obsadenia, príbehu a dátumov vydania. Už teraz sa tešíme na 6. sezónu a dúfame, že bude rovnako vzrušujúca a zábavná ako predchádzajúce sezóny.