Max Minghella o Rekindling Romance v seriáli The Handmaid's Tale 4, epizóda 5

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Handmaid's Tale' Sezóna 4, Episode 5'

V piatej epizóde štvrtej série „The Handmaid's Tale“ sa medzi postavou Nicka a June opäť rozprúdi nový románik. Porozprávali sme sa s hercom Maxom Minghellom, ktorý hrá Nicka, aby sme sa dozvedeli viac o novom vývoji. Urobili sme tiež podrobnú analýzu epizódy, aby sme zistili, ako nová romantika ovplyvnila dej.

Max Minghella hrá Nicka Blainea v štvrtej sezóne 'The Handmaid's Tale'. V epizóde 5 podnieti novú romancu s June, ktorá ju posunie na novú úroveň. Obe postavy majú silné spojenie, ktoré sa počas epizódy neustále rozvíja. Max Minghella podal pôsobivý výkon a nový románik medzi týmito dvoma postavami bol fanúšikmi prijatý s nadšením. NCIS odoslal inkognito a nové postavy Yellowstone sezóna 4 je tiež zaujímavou novinkou, aby fanúšikovia boli vždy informovaní.Denná výskumná činnosť

Rozhovor s Maxom Minghellom

Max Minghella nám poskytol určitý pohľad na jeho úlohu Nicka a na to, ako nová romanca ovplyvňuje jeho činy. Povedal: „Nick je postava, ktorá sa neustále mení a prispôsobuje, aby prežila. S June má silné puto, no je to aj veľmi uzavretá povaha. Musí toho veľa skrývať a je ťažké cez neho vidieť.“

Podrobnosti 5. epizódy seriálu The Handmaid

analýza epizódy

V piatej epizóde štvrtej série The Handmaid's Tale sa medzi Nickom a June opäť rozprúdi nový románik. Nový vývoj ovplyvňuje dej, pretože núti June vydať sa na nové dobrodružstvo. Snaží sa Nickovi dôverovať, aj keď nevie, na čom je. Je to riskantné úsilie, ale je to aj znak toho, že June je ochotná riskovať život, aby získala slobodu.Podrobnosti 5. epizódy seriálu The Handmaid

Ako nová romanca ovplyvní dej?

Nový románik medzi Nickom a June ovplyvňuje dej, pretože vedie June, aby sa vydala na nové dobrodružstvo. Snaží sa Nickovi dôverovať, aj keď nevie, na čom je. Je to riskantné úsilie, ale je to aj znak toho, že June je ochotná riskovať život, aby získala slobodu. Nový románik tiež prináša novú dynamiku do vzťahu June a Nicka, pretože sa obaja snažia pochopiť a dôverovať si.

Ako sa nová romanca vyvíja ďalej v zápletke?

Nový románik medzi Nickom a June sa ďalej rozvíja v dejovej línii, keď sa obaja snažia pochopiť a dôverovať si. June sa snaží Nickovi dôverovať, aj keď nevie, na čom je. Je to riskantné úsilie, ale je to aj znak toho, že June je ochotná riskovať život, aby získala slobodu. Nový románik tiež prináša novú dynamiku do vzťahu June a Nicka, pretože sa obaja snažia pochopiť a dôverovať si.

Ako sa nová romanca vyvíja ďalej v zápletke?

Nový románik medzi Nickom a June sa ďalej rozvíja v dejovej línii, keď sa obaja snažia pochopiť a dôverovať si. June sa snaží Nickovi dôverovať, aj keď nevie, na čom je. Je to riskantné úsilie, ale je to aj znak toho, že June je ochotná riskovať život, aby získala slobodu. Nový románik tiež prináša novú dynamiku do vzťahu June a Nicka, pretože sa obaja snažia pochopiť a dôverovať si.Záver

V piatej epizóde štvrtej série The Handmaid's Tale sa medzi Nickom a June opäť rozprúdi nový románik. Porozprávali sme sa s hercom Maxom Minghellom, ktorý hrá Nicka, aby sme sa dozvedeli viac o novom vývoji. Urobili sme tiež podrobnú analýzu epizódy, aby sme zistili, ako nová romantika ovplyvnila dej. Nová romanca prináša do vzťahu June a Nicka novú dynamiku, pretože sa obaja snažia pochopiť a dôverovať si.

Pozrite si často kladené otázky

  • Kto hrá Nicka v 'The Handmaid's Tale'?
    Nicka hrá Max Minghella.
  • Ako nová romanca ovplyvní dej?
    Nová romanca prináša do vzťahu June a Nicka novú dynamiku, pretože sa obaja snažia pochopiť a dôverovať si.
  • Ako sa nová romanca vyvíja ďalej v zápletke?
    Nová romanca sa v zápletke ďalej rozvíja, pretože sa obaja snažia pochopiť a dôverovať si. June sa snaží Nickovi dôverovať, aj keď nevie, na čom je.

Tabuľka

Charakter herec
Nick Max Minghella
júna Elisabeth Moss

Diplom

V tomto článku sme hovorili o postave Nicka Maxa Minghellu a znovu zapálenej romantike v 4. sezóne 5. epizódy „The Handmaid's Tale“. Urobili sme rozhovor s hercom a podrobný rozbor epizódy. Videli sme aj to, ako nová romanca ovplyvňuje dej a ako sa vyvíja s napredovaním príbehu. Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o novej romantike.

Ďalšie informácie nájdete v časti Hulu , IMDb a The Guardian .