Dátum vydania 5. sezóny The Handmaid's Tale a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dátum vydania 5. sezóny príbehu a ďalšie informácie

Piata séria The Handmaid's Tale sa pripravuje a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o 5. sezóne The Handmaid's Tale, vrátane dátumu vydania, zápletky, obsadenia a ďalších.

Očakáva sa, že 5. sezóna Handmaid's Tale bude mať premiéru v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá pokračuje v príbehu Offred a jej priateľov. The Handmaid's Tale je dystopická séria založená na románe Margaret Atwoodovej. Séria získala množstvo ocenení vrátane Emmy a Zlatého glóbusu. Dátum vydania 5. sezóny The Handmaid's Tale a ďalšie .Medzitým je možné sledovať ďalšie vzrušujúce seriály. Napríklad Catellynn a Tyler sa rozvedú v roku 2021 a Premiéra 5. sezóny na Rhode . Obe série sľubujú vzrušujúcu zábavu a sú nevyhnutnosťou pre každého fanúšika série.

Slúžka

Obsah

Dátum publikácie

Očakáva sa, že piata séria The Handmaid's Tale bude mať premiéru v roku 2021. Zatiaľ nie je presne známe, kedy sa budú nové epizódy vysielať, ale očakáva sa, že budú vydané na Hulu na jar alebo v lete 2021.Zápletka

Príbeh 5. sezóny The Handmaid's Tale sa bude týkať udalostí 4. sezóny. Dej sa zameria na Junein útek a jej boj proti Gileádu. Očakáva sa, že piata séria odpovie na niektoré z nezodpovedaných otázok štvrtej série, vrátane osudu June a jej dcéry Nichole.

Obsadenie

Očakáva sa, že obsadenie The Handmaid's Tale 5. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Patria medzi ne Elisabeth Moss ako June Osborne, Joseph Fiennes ako veliteľ Fred Waterford, Yvonne Strahovski ako Serena Joy Waterford, Alexis Bledel ako Emily a Ann Dowd ako teta Lydia.

Trailer

Trailer k 5. sezóne The Handmaid's Tale ešte nebol zverejnený. Očakáva sa, že trailer bude zverejnený pár mesiacov pred vydaním nových epizód.FAQ

  • Kedy vychádza 5. sezóna The Handmaid's Tale?
    Očakáva sa, že piata séria The Handmaid's Tale bude mať premiéru v roku 2021.
  • Kto hrá v 5. sezóne The Handmaid's Tale?
    Očakáva sa, že obsadenie The Handmaid's Tale 5. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach.
  • Kedy vyjde trailer k piatej sezóne The Handmaid's Tale?
    Trailer k 5. sezóne The Handmaid's Tale ešte nebol zverejnený. Očakáva sa, že trailer bude zverejnený pár mesiacov pred vydaním nových epizód.

Očakáva sa, že piata sezóna The Handmaid's Tale odpovie na niektoré z nezodpovedaných otázok štvrtej série a dej sa zameria na Junein útek a jej boj proti Gileadu. Očakáva sa, že obsadenie 5. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach a očakáva sa, že trailer bude zverejnený niekoľko mesiacov pred vydaním nových epizód. Ak sa chcete dozvedieť viac o 5. sezóne The Handmaid's Tale, čítajte ďalej tu a tu .

Záver

Očakáva sa, že piata sezóna The Handmaid's Tale príde v roku 2021 a dej sa zameria na Junein útek a jej boj proti Gileadu. Očakáva sa, že obsadenie 5. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach a očakáva sa, že trailer bude zverejnený niekoľko mesiacov pred vydaním nových epizód. Fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac.