Dátum vydania 5. sezóny The Handmaid's Tale, trailer a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 
nedefinované

Obsah

Dystopická séria Príbeh služobníčky má veľkú sledovanosť po celom svete. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú pokračovanie série a chcú vedieť viac o piatej sezóne. V tomto článku sa dozviete všetky informácie o Príbeh služobníčky 5. séria vrátane dátumu vydania, traileru, obsadenia a ďalších.Staffel Príbeh služobníčky 5

Obsah

  • Dátum vydania 5. sezóny The Handmaid's Tale
  • Trailer k piatej sezóne The Handmaid's Tale
  • Obsadenie The Handmaid's Tale 5. sezóna
  • Dej Príbehu služobníčky 5. sezóna
  • Často kladené otázky o Staffelovi príbehu služobníčky 5

Dátum vydania 5. sezóny The Handmaid's Tale

Piata sezóna Príbeh služobníčky očakávané vydanie v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude na jar 2021. Séria bude vydaná na Hulu, americkej streamovacej službe.

Staffel Príbeh služobníčky 5

Trailer k piatej sezóne The Handmaid's Tale

Trailer k piatej sezóne Príbeh služobníčky ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu. Dovtedy si môžete pozrieť trailer k 4. sezóne, aby ste získali predstavu o tom, čo môžete v 5. sezóne očakávať.

Obsadenie The Handmaid's Tale 5. sezóna

Obsadenie piatej sezóny Príbeh služobníčky je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že sa vráti hlavné herecké obsadenie vrátane Elisabeth Moss, Yvonne Strahovski, Joseph Fiennes, Alexis Bledel a Ann Dowd. Očakáva sa tiež pridanie nových hercov, ktorí pomôžu napredovať v príbehu.Dej Príbehu služobníčky 5. sezóna

Dej piatej sezóny Príbeh služobníčky je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že príbeh sa zameria na rebéliu Handmaids. Očakáva sa tiež, že Slúžky sa pokúsia zvrhnúť Gilead a získať slobodu.

Často kladené otázky o Staffelovi príbehu služobníčky 5

  • Kedy vyjde 5. séria The Handmaid's Tale? Piata sezóna Príbeh služobníčky očakávané vydanie v roku 2021.
  • Kto bude hrať v 5. sezóne The Handmaid's Tale? Obsadenie piatej sezóny Príbeh služobníčky je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že sa vráti hlavné herecké obsadenie vrátane Elisabeth Moss, Yvonne Strahovski, Joseph Fiennes, Alexis Bledel a Ann Dowd.
  • Kde sa pozerať na The Handmaid's Tale sezónu 5? Séria bude vydaná na Hulu, americkej streamovacej službe.

Záver

Piata sezóna Príbeh služobníčky očakávané vydanie v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude na jar 2021. Obsadenie piatej sezóny ešte nie je známe, no očakáva sa, že sa vráti hlavné obsadenie. Zápletka piatej sezóny ešte nie je známa, no očakáva sa, že Handmaids sa pokúsia zvrhnúť Gilead a získať slobodu. Séria bude vydaná na Hulu, americkej streamovacej službe. Ďalšie informácie nájdete v časti Hulu a IMDb .