The Irregular at Magic High School Season 2: Očakávaný dátum vydania!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Nepravidelní na magickej strednej škole je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Fanúšikovia čakali na aktualizáciu v očakávaný dátum vydania už mesiace. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze!The Irregular At Magic High School Staffel 2

Bol ist The Irregular na Magic High School?

The Irregular at Magic High School je japonská anime a manga franšíza založená na románoch Tsutomu Sato. Séria sleduje brata a sestru, ktorí sú prijatí na magickú strednú školu. Príbeh sleduje týchto dvoch, ako sa prispôsobujú novému prostrediu a rozvíjajú svoje magické schopnosti.

The Irregular At Magic High School Staffel 2

Kedy vyjde 2. sezóna The Irregular at Magic High School?

Očakávaný dátum vydania The Irregular na Magic High School Season 2 je 7. júla 2021. Séria sa bude vysielať na japonskom kanáli Tokyo MX. Je tiež možné, že séria bude k dispozícii na iných platformách, ako sú Netflix a Hulu.

Očakáva sa, že druhá séria „The Irregular at Magic High School“ bude mať premiéru v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie príbehu točiaceho sa okolo súrodencov Tatsuyu a Miyuki Shiba. Séria sa prezentuje ako nábor Netflixu, ktorý spája svety mágie a technológie. Jessie J bola videná v červených plavkách s Chanan Colman, ktorý jej dával švih. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá ich zavedie na magickú cestu. jessie j strand , sa objaví ako regrút .Čo môžeme očakávať v sezóne 2?

V sezóne 2 sa dozvieme viac o magickom svete, kde sa príbeh odohráva. Dozvieme sa tiež viac o postavách, vrátane ich minulosti a budúcnosti. Pribudne aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Tiež sa dozvieme viac o magických schopnostiach postáv a o tom, ako ich používať.

Kto sú herci v The Irregular at Magic High School Season 2?

Die Schauspieler vo filme The Irregular at Magic High School Staffel 2 sind: Yūichi Nakamura ako Tatsuya Shiba, Saori Hayami ako Miyuki Shiba, Yōko Hikasa ako Erika Chiba, Sora Amamiya ako Mizuki Shibata, Ai Kayegusd ako Hanaōs Angel Kuwaōals, Hana Shiauals Takuma Terashima ako Leonhard Saijo a viac.

Kde sa pozerať na The Irregular na Magic High School 2. sezóna

The Irregular at Magic High School Season 2 sa bude vysielať na japonskom kanáli Tokyo MX. Je tiež možné, že séria bude k dispozícii na iných platformách, ako sú Netflix a Hulu. Je tiež možné, že séria bude dostupná na iných streamovacích platformách, ako sú Crunchyroll a Funimation.Záver

The Irregular at Magic High School Season 2 má byť jednou z najočakávanejších anime sérií roka. Fanúšikovia čakali na aktualizáciu v očakávaný dátum vydania už mesiace. Očakávaný dátum vydania The Irregular na Magic High School Season 2 je 7. júla 2021. Séria sa bude vysielať na japonskom kanáli Tokyo MX. Je tiež možné, že séria bude k dispozícii na iných platformách, ako sú Netflix a Hulu. Môžeme sa tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu!

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 2. sezóna The Irregular at Magic High School? A: Odhadovaný dátum vydania The Irregular at Magic High School Season 2 je 7. júla 2021.
  • Otázka: Kde sa pozerať na The Irregular na Magic High School 2. sezóna A: The Irregular at Magic High School Season 2 sa bude vysielať na japonskom kanáli Tokyo MX. Je tiež možné, že séria bude k dispozícii na iných platformách, ako sú Netflix a Hulu.
  • Otázka: Kto sú herci v The Irregular at Magic High School Season 2? A: Die Schauspieler vo filme The Irregular at Magic High School Staffel 2 sind: Yūichi Nakamura ako Tatsuya Shiba, Saori Hayami ako Miyuki Shiba, Yōko Hikasa ako Erika Chiba, Sora Amamiya ako Mizuki Shibata, Ai Kayegusd ako Hanaōs Angel Kuwaōals, Hana Shiauals Takuma Terashima ako Leonhard Saijo a viac.

Tabuľka

názov úlohu
Yuuichi Nakamura Tatsuya Shiba
Saori Hayami Miyuki Shiba
Yoko Hikasa Erika ČibaViac
Sora Amamiya Mizuki Shibata
Ai Kayano Mayumi Saegusa
Kana Hanazawa Angelina Kudō Shields
Takuma Terašima Leonhard Saijo

Pre viac informácií o The Irregular at Magic High School Season 2 navštívte Anime News Network a Crunchyroll .

The Irregular at Magic High School Season 2 má byť jednou z najočakávanejších anime sérií roka. Fanúšikovia čakali na aktualizáciu v očakávaný dátum vydania už mesiace. Odhadovaný dátum vydania The Irregular at Magic High School Season 2 je 7. júla 2021. Tešíme sa na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu!