The Kissing Booth 3: Harvard alebo Berkeley? - Komplexný sprievodca

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zistite viac o otázke „The Kissing Booth 3: Harvard or Berkeley?“ a ďalšie otázky o filme. Poskytujeme komplexného sprievodcu s odpoveďami na všetky vaše otázky.

Tretí diel obľúbenej romantickej komédie Netflix Bozkávajúci stánok je konečne tu! Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, či Elle a Noah pôjdu na Harvardskú univerzitu alebo na Kalifornskú univerzitu v Berkeley. Vytvorili sme komplexného sprievodcu, ktorý odpovie na všetky vaše otázky týkajúce sa Bozkávajúci stánok 3 odpovedal.Bozkávajúci posol 3

Obsah

 • Kde budú Elle a Noah študovať?
 • Kto sú nové postavy?
 • Bude aj štvrtý diel?
 • často kladené otázky

Kde budú Elle a Noah študovať?

In Bozkávajúci stánok 3 Elle a Noah budú študovať na rôznych univerzitách. Elle bude navštevovať Harvardskú univerzitu, zatiaľ čo Noah bude navštevovať Kalifornskú univerzitu v Berkeley. Obe univerzity sú známe svojimi vynikajúcimi akademickými programami a živou kultúrou kampusov.

The Kissing Booth 3: Harvard alebo Berkeley? - Komplexná príručka je komplexná príručka, ktorá vám pomôže urobiť správne rozhodnutie. Poskytuje podrobnú analýzu dvoch univerzít a pomôže vám urobiť správnu voľbu. Ponúka tiež rad tipov a rád, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Je nevyhnutnosťou pre každého, kto si chce vybrať medzi týmito dvoma univerzitami. Ak sa chcete o týchto dvoch univerzitách dozvedieť viac, prečítajte si príručku. Je to skvelý zdroj, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa. Môžete sa dozvedieť aj o iných témach ako napr Dátum vydania ďalšej epizódy Noblesse a boh stredoškolského duba informovať.

Bozkávajúci posol 3

Kto sú nové postavy?

In Bozkávajúci stánok 3 predstaví niekoľko nových postáv. Medzi nové postavy patrí Ellin nový priateľ Chloe (Maisie Richardson-Sellers), Noahov nový priateľ Marco (Taylor Perez) a Ellin nový priateľ Randy (Jacob Elordi).Bude aj štvrtý diel?

Zatiaľ nie je známe, či bude aj štvrtý diel Bozkávajúci stánok dá. Netflix zatiaľ oficiálne neoznámil, no hovorí sa, že sa pripravuje štvrtý diel. Vývoj budeme naďalej sledovať a budeme vás informovať.

často kladené otázky

 • Budú Elle a Noah študovať na rovnakej univerzite?
  Nie, Elle ide na Harvardskú univerzitu, kým Noah na Kalifornskú univerzitu v Berkeley.
 • Kto sú nové postavy?
  In Bozkávajúci stánok 3 predstavuje niekoľko nových postáv vrátane Ellinej novej priateľky Chloe (Maisie Richardson-Sellers), Noahovho nového priateľa Marca (Taylor Perez) a Ellinho nového priateľa Randyho (Jacob Elordi).
 • Bude aj štvrtý diel?
  Zatiaľ nie je známe, či bude aj štvrtý diel Bozkávajúci stánok dá. Netflix zatiaľ oficiálne neoznámil, no hovorí sa, že sa pripravuje štvrtý diel.

Záver

In Bozkávajúci stánok 3 Elle a Noah budú študovať na rôznych univerzitách. Elle bude navštevovať Harvardskú univerzitu, zatiaľ čo Noah bude navštevovať Kalifornskú univerzitu v Berkeley. Je tu tiež niekoľko nových postáv vrátane Ellinej novej priateľky Chloe, Noahovho nového priateľa Marca a Ellinho nového priateľa Randyho. Zatiaľ nie je známe, či bude aj štvrtý diel Bozkávajúci stánok bude, ale povráva sa, že sa pripravuje štvrtý diel. Vývoj budeme naďalej sledovať a budeme vás informovať.

Viac informácií o Bozkávajúci stánok 3 pozri ďalej Netflix a IMDb .často kladené otázky

Opýtať sa Odpoveď
Budú Elle a Noah študovať na rovnakej univerzite? Nie, Elle ide na Harvardskú univerzitu, kým Noah na Kalifornskú univerzitu v Berkeley.
Kto sú nové postavy? In Bozkávajúci stánok 3 predstavuje niekoľko nových postáv vrátane Ellinej novej priateľky Chloe (Maisie Richardson-Sellers), Noahovho nového priateľa Marca (Taylor Perez) a Ellinho nového priateľa Randyho (Jacob Elordi).
Bude aj štvrtý diel? Zatiaľ nie je známe, či bude aj štvrtý diel Bozkávajúci stánok dá. Netflix zatiaľ oficiálne neoznámil, no hovorí sa, že sa pripravuje štvrtý diel.

Dúfame, že táto príručka vám pomôže zodpovedať vaše otázky Bozkávajúci stánok 3 pomohol. Viac informácií o Bozkávajúci stánok 3 pozri ďalej Netflix a IMDb .