The Kissing Booth 3: Kedy bude vydaný a kto v ňom bude?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia The Kissing Booth sú nadšení, pretože už čoskoro vyjde tretia časť filmu Netflix. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o vydaní a obsadení filmu The Kissing Booth 3.

The Kissing Booth 3 je pripravovaný film v romantickej komediálnej sérii Netflix. Film napísal a režíroval Vince Marcello a vychádza z rovnomenného románu Beth Reekles. Film hrajú Joey King, Joel Courtney a Jacob Elordi. Premiéra filmu sa očakáva v lete 2021. Očakáva sa tiež, že väčšina pôvodných hercov sa vráti, aby si zahrali svoje úlohy. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania ďalších filmov a seriálov, navštívte Dátum vydania Boruto Chapter 52 a Dátum vydania B99 sezóny 8 .Dátum vydania The Kissing Booth 3

Dátum vydania The Kissing Booth 3

Tretia časť The Kissing Booth vyjde na Netflixe 24. júna 2021. Natáčanie filmu sa začalo v auguste 2020 a skončilo v novembri 2020.

The Kissing Booth 3 potvrdil dátum vydania

Obsadenie The Kissing Booth 3

Vo filme si zahrali Joey King, Joel Courtney, Jacob Elordi, Maisie Richardson-Sellers, Taylor Zakhar Perez, Meganne Young, Molly Ringwald a Carson White. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane herečky Shannon Purser, ktorá sa predstaví ako nový milostný záujem Elle (Joey King).Príbeh hry The Kissing Booth 3

Tretí diel The Kissing Booth bude pokračovať v príbehu Elle a Noaha (Jacob Elordi), ktorí to majú ťažké kvôli vzdialenosti medzi nimi. Elle sa tiež musí vysporiadať s novým záľubou v láske a zároveň sa snažiť udržať si vzťah s Noahom.

Trailer k filmu The Kissing Booth 3

Trailer Kissing Booth 3 bol vydaný 10. mája 2021. Trailer ukazuje, ako sa Elle a Noah snažia udržať svoj vzťah v chode, kým sú na rôznych stranách krajiny. Predstavuje tiež novú postavu menom Marco (Taylor Zakhar Perez), ktorá pomôže Elle udržať si vzťah s Noahom.

Často kladené otázky k The Kissing Booth 3

  • Kedy vyjde The Kissing Booth 3? Tretia časť The Kissing Booth vyjde na Netflixe 24. júna 2021.
  • Kto je v The Kissing Booth 3? Vo filme si zahrali Joey King, Joel Courtney, Jacob Elordi, Maisie Richardson-Sellers, Taylor Zakhar Perez, Meganne Young, Molly Ringwald a Carson White.
  • Aká je zápletka filmu The Kissing Booth 3? Tretia časť The Kissing Booth bude pokračovať v príbehu Elle a Noaha, ktorí to majú ťažké kvôli vzdialenosti medzi nimi. Elle sa tiež musí vysporiadať s novým záľubou v láske a zároveň sa snažiť udržať si vzťah s Noahom.

Záver

Tretia časť The Kissing Booth vyjde na Netflixe 24. júna 2021. Vo filme si zahrali Joey King, Joel Courtney, Jacob Elordi, Maisie Richardson-Sellers, Taylor Zakhar Perez, Meganne Young, Molly Ringwald a Carson White. Trailer Kissing Booth 3 bol vydaný 10. mája 2021. Film bude pokračovať v príbehu Elle a Noaha, keď sa ocitnú na rôznych stranách krajiny.Pre viac informácií o The Kissing Booth 3 navštívte Netflix a IMDb .