The Kissing Booth 4: Najnovšie aktualizácie a čo sa bude diať ďalej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna romantická komédia Netflix Bozkávajúci stánok dostal štvrtú epizódu. Fanúšikovia Joeyho Kinga a Jacoba Elordiho sa tešia, keď sa dozvedia viac o najnovších aktualizáciách a o tom, čo bude nasledovať. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o najnovšej epizóde úspešnej romantickej komédie Netflix.

The Kissing Booth 4 je originálny film Netflix založený na románe s rovnakým názvom. Film napísal a režíroval Vince Marcello a rozpráva príbeh Elle Evansovej a jej priateľov, ktorí sa vydávajú na nové dobrodružstvo. Najnovšie aktualizácie a to, čo sa bude diať ďalej, sú stále neznáme, ale očakáva sa, že sa vyskytnú nejaké prekvapivé zvraty. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji, čítajte ďalej Sólové vyrovnávanie 152 a Obsadenie skleníkovej akadémie .Denná výskumná činnosť

Bol to Kissing Booth?

The Kissing Booth je romantická komédia Netflix založená na rovnomennom románe od Beth Reekles. Séria je o Elle Evansovej (hrá ju Joey King) a jej najlepšom priateľovi Lee Flynnovi (hrá ju Joel Courtney). Elle a Lee sú priatelia od detstva a keď sa Elle zamiluje do Leeho staršieho brata Noaha (hrá ho Jacob Elordi), ich priateľstvo je vystavené skúške.

Bozkávajúci posol 4

The Kissing Booth 4 Neueste Updates

Štvrtá epizóda The Kissing Booth bola vydaná 24. júna 2021. Nová epizóda bude pokračovať v príbehu Elle a Noaha, ktorí sa snažia udržať svoj vzťah, kým nebudú na vysokej škole. Nová epizóda tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane novej lásky k Elle.čo bude ďalej?

V novej epizóde The Kissing Booth sa Elle pokúsi udržať si vzťah s Noahom, kým budú na rôznych vysokých školách. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, vrátane novej lásky k Elle. Vyskytnú sa aj nové konflikty, ktoré budú výzvou pre Elle a Noaha. Objavia sa aj nové zvraty, ktoré posunú dej dopredu.

Kto je v The Kissing Booth 4?

Vo štvrtej epizóde The Kissing Booth sa predstavia tí istí herci ako v predchádzajúcich častiach. Joey King a Jacob Elordi sa vrátia ako Elle a Noah, zatiaľ čo Joel Courtney sa vráti ako Lee Flynn. Objaví sa aj niekoľko nových hercov, vrátane Maisie Richardson-Sellers ako Chloe Winthrop, Taylor Perez ako Marco a Meganne Young ako Rachel.

Kedy vyjde The Kissing Booth 4?

Štvrtá epizóda The Kissing Booth bola vydaná 24. júna 2021. Nová epizóda bude pokračovať v príbehu Elle a Noaha, ktorí sa snažia udržať svoj vzťah, kým nebudú na vysokej škole. Nová epizóda tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane novej lásky k Elle.Záver

Štvrtá epizóda The Kissing Booth bude pokračovať v príbehu Elle a Noaha, ktorí sa snažia udržať svoj vzťah, kým nebudú na vysokej škole. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, vrátane novej lásky k Elle. Vyskytnú sa aj nové konflikty, ktoré budú výzvou pre Elle a Noaha. Objavia sa aj nové zvraty, ktoré posunú dej dopredu. Štvrtá epizóda The Kissing Booth bola vydaná 24. júna 2021.

Pozrite si často kladené otázky

  • Otázka: Bol to The Kissing Booth?
    A: The Kissing Booth je romantická komédia Netflix založená na rovnomennom románe od Beth Reekles. Séria je o Elle Evansovej (hrá ju Joey King) a jej najlepšom priateľovi Lee Flynnovi (hrá ju Joel Courtney).
  • Otázka: Kedy vyjde The Kissing Booth 4?
    Odpoveď: Štvrtá epizóda The Kissing Booth bola vydaná 24. júna 2021.
  • O: Boli ste v The Kissing Booth 4?
    Odpoveď: Štvrtá epizóda The Kissing Booth bude mať rovnakých hercov ako predchádzajúce epizódy. Joey King a Jacob Elordi sa vrátia ako Elle a Noah, zatiaľ čo Joel Courtney sa vráti ako Lee Flynn. Objaví sa aj niekoľko nových hercov, vrátane Maisie Richardson-Sellers ako Chloe Winthrop, Taylor Perez ako Marco a Meganne Young ako Rachel.

Tabuľka

názov úlohu
Joey King Elle Evansová
Jacob Elordi Noah Flynn
Joel Courtney Lee Flynn
Maisie Richardson-Sellers Chloe Winthrop
Taylor Perez Rám
Meganne Youngová Rachel

Pre viac informácií o The Kissing Booth 4 navštívte Netflix a IMDb .