Dátum vydania The Lincoln Lawyer: Season 2 a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Druhá séria Lincoln Lawyer by mala mať premiéru v roku 2021. Prvá sezóna série bola vydaná v apríli 2021 a získala veľa kritiky. Sériu produkujú David E. Kelley a Ted Humphrey a je založená na rovnomennom románe Michaela Connellyho. Séria sleduje právnika Mickeyho Hallera, ktorý sa špecializuje na obhajobu zločincov. Očakáva sa, že druhá séria bude pozostávať z desiatich epizód. Ak sa chcete dozvedieť viac o Lincoln Lawyer Season 2, môžete si pozrieť aj ďalšie aktuálne série, napr mladé sheldonovo obdobie a koľko epizód v príbuzenstve informovať.

ObsahPrvá sezóna The Lincoln Lawyer mala obrovský úspech a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania 2. sezóny, hereckom obsadení, zápletke a ďalších.

Informácie o 2. sezóne časopisu The Lincoln Lawyer

Obsah

 • Dátum vydania 2. sezóny Lincoln Lawyer
 • Obsadenie druhej sezóny The Lincoln Lawyer
 • Dej druhej sezóny The Lincoln Lawyer
 • Často kladené otázky od The Lincoln Lawyer

Dátum vydania 2. sezóny Lincoln Lawyer

Dátum vydania 2. sezóny Lincoln Lawyer ešte nie je známy. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude vydaná v roku 2021. Očakáva sa, že sezóna 2 bude vydaná na jar 2021, ale zatiaľ to nie je potvrdené.

Informácie o 2. sezóne časopisu The Lincoln Lawyer

Obsadenie druhej sezóny The Lincoln Lawyer

Obsadenie 2. sezóny The Lincoln Lawyer zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že sa vráti väčšina hlavného obsadenia z prvej sezóny, vrátane Matthewa McConaugheyho ako Mickeyho Hallera, známeho ako Lincoln Lawyer.Dej druhej sezóny The Lincoln Lawyer

Dej druhej sezóny The Lincoln Lawyer zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Mickeyho Hallera a jeho boja proti zákonu. Očakáva sa, že sezóna 2 bude obsahovať množstvo nových prípadov a výziev pre Mickeyho Hallera.

Často kladené otázky od The Lincoln Lawyer

 • Otázka: Kedy vyjde druhá séria The Lincoln Lawyer?
  A: Očakáva sa, že sezóna 2 bude vydaná na jar 2021, ale zatiaľ to nie je potvrdené.
 • Otázka: Kto bude hrať v druhej sezóne The Lincoln Lawyer?
  A: Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia sa vráti z prvej sezóny, vrátane Matthewa McConaugheyho ako Mickeyho Hallera.
 • Otázka: Čo sa stane v 2. sezóne The Lincoln Lawyer?
  A: Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Mickeyho Hallera a jeho boja proti zákonu.

Záver

Dátum vydania druhej sezóny Lincoln Lawyer ešte nie je známy, ale očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jar 2021. Obsadenie druhej sezóny ešte nie je známe, no očakáva sa, že sa vráti väčšina hlavného obsadenia z prvej sezóny. Zápletka druhej sezóny ešte nie je známa, no očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Mickeyho Hallera a jeho boja proti zákonu. Pre viac informácií o The Lincoln Lawyer navštívte IMDb a Zhnité paradajky .