The Lincoln Lawyer Season 2: Dátum vydania, dej, obsadenie, produkcia a ďalšie!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Lincoln právnik Na základe rovnomenného románu Michaela Connellyho rozpráva príbeh právnika Mickeyho Hallera pracujúceho z Lincoln Town Car. Prvá sezóna série bola vydaná v apríli 2021 a získala väčšinou pozitívne recenzie. Otázka teraz znie: bude aj druhá sezóna? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o 2. sezóne The Lincoln Lawyer, vrátane dátumu vydania, zápletky, obsadenia, produkcie a ďalších.Lincoln Lawyer Staffel 2

Dátum vydania 2. sezóny Lincoln Lawyer

Netflix zatiaľ neurobil žiadne oficiálne oznámenie o druhej sezóne The Lincoln Lawyer. Ak však séria dostane druhú sezónu, bude pravdepodobne vydaná na jar 2022. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix vydá oficiálne vyhlásenie. nedefinované

Lincoln Lawyer Staffel 2

Dej druhej sezóny The Lincoln Lawyer

Druhá sezóna The Lincoln Lawyer bude pravdepodobne pokračovať tam, kde prvá sezóna skončila. Mickey Haller sa po obvinení z vraždy svojho klienta pravdepodobne pokúsi dokázať svoju nevinu. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa po opätovnom stretnutí Mickeyho a jeho bývalej manželky Maggie McPherson vyvinie vzťah. Môžeme tiež očakávať, že druhá sezóna odhalí viac o minulosti Mickeyho Hallera, vrátane jeho vzťahu s jeho otcom, známym právnikom Jerrym Vincentom.

Obsadenie druhej sezóny The Lincoln Lawyer

Obsadenie Lincoln Lawyer v 2. sezóne bude pravdepodobne rovnaké ako v 1. sezóne. Matthew McConaughey sa pravdepodobne vráti ako Mickey Haller, zatiaľ čo Marisa Tomei sa vráti ako Maggie McPherson, Ryan Phillippe ako Louis Roulet a William H. Macy ako Frank Levin. Je tiež možné, že sa pridajú niektorí noví herci, ktorí rozšíria dej.Produkcia druhej sezóny The Lincoln Lawyer

Produkcia druhej série The Lincoln Lawyer sa pravdepodobne začne na jar 2022, keď Netflix obnoví sériu na druhú sezónu. Natáčanie sa pravdepodobne uskutoční v Los Angeles, pretože väčšina scén prvej sezóny sa natáčala tam. Je tiež možné, že niektoré scény sa budú natáčať v iných častiach Spojených štátov.

Ďalšie podrobnosti o 2. sezóne The Lincoln Lawyer

Je príliš skoro vedieť viac podrobností o 2. sezóne The Lincoln Lawyer. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix vydá oficiálne vyhlásenie. Dovtedy môžete sledovať 1. sériu na Netflixe a pripraviť sa na 2. sériu.

Záver

Druhá séria The Lincoln Lawyer bude pravdepodobne vydaná na jar 2022, keď Netflix obnoví sériu na druhú sezónu. Dej bude pravdepodobne pokračovať tam, kde skončila prvá sezóna a obsadenie bude pravdepodobne rovnaké. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix vydá oficiálne vyhlásenie. Dovtedy si môžete pozrieť prvú sezónu na Netflixe.FAQ

  • Kedy vyjde druhá séria The Lincoln Lawyer?
    Ak séria dostane druhú sezónu, bude pravdepodobne vydaná na jar 2022. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix vydá oficiálne vyhlásenie.
  • Kto bude hrať v druhej sezóne The Lincoln Lawyer?
    Obsadenie Lincoln Lawyer v 2. sezóne bude pravdepodobne rovnaké ako v 1. sezóne. Matthew McConaughey sa pravdepodobne vráti ako Mickey Haller, zatiaľ čo Marisa Tomei sa vráti ako Maggie McPherson, Ryan Phillippe ako Louis Roulet a William H. Macy ako Frank Levin.
  • Kde sa bude natáčať druhá séria The Lincoln Lawyer?
    Natáčanie 2. sezóny The Lincoln Lawyer sa pravdepodobne uskutoční v Los Angeles, pretože tam sa natáčala väčšina scén prvej sezóny. Je tiež možné, že niektoré scény sa budú natáčať v iných častiach Spojených štátov.

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie
1 apríla 2021 Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe, William H. Macy
2 Pravdepodobne na jar 2022 Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe, William H. Macy

Je príliš skoro vedieť viac podrobností o 2. sezóne The Lincoln Lawyer. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix vydá oficiálne vyhlásenie. Dovtedy sa môžete tešiť na prvú sezónu Netflix Pozrite sa na prípravu na 2. sezónu. Viac informácií o sérii nájdete na Stránka IMDb .