Stav obnovenia 2. sezóny Lincoln Lawyer a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna Lincoln právnik bola obrovským hitom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. V tomto článku budeme diskutovať o stave obnovenia sezóny 2 Lincoln právnik a porozprávajte sa o ďalších podrobnostiach.Lincoln Lawyer Staffel 2

Obsah

 • Stav obnovenia 2. sezóny Lincoln Lawyer
 • obsadenie a postavy
 • Zápletka
 • Trailer
 • Záver

Stav obnovenia 2. sezóny Lincoln Lawyer

Prvá sezóna Lincoln právnik vyšiel v apríli 2021 a fanúšikovia si ho obľúbili. Prehliadka bola veľmi dobre prijatá kritikmi a diváci ju milovali. Relácia má veľmi dobré hodnotenie a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sériu.

Lincoln Lawyer Staffel 2

Bohužiaľ, Netflix stále nemá oficiálne potvrdenie o obnovení druhej sezóny Lincoln právnik daný. Takže budeme musieť počkať, kým Netflix oficiálne potvrdí obnovenie 2. sezóny.

Lincoln Lawyer Staffel 2

obsadenie a postavy

Prvá sezóna Lincoln právnik stvárnil Matthew McConaughey. Zahral si úlohu právnika Mickeyho Hallera. Ďalšími hlavnými obsadeniami show sú Ryan Phillippe, William H. Macy, Michaela Conlin, Shea Whigham, Amy Aquino, Tracie Thoms, Juliette Lewis a mnohí ďalší.

Druhá sezóna Lincoln Lawyer bola obnovená v apríli 2021. Sériu produkujú David E. Kelley a Ross Fineman a je založená na rovnomennom románe Michaela Connellyho. Druhá sezóna bude mať osem epizód a bude pokračovať v príbehu Mickeyho Hallera, právnika špecializujúceho sa na obhajobu zločincov. V hlavnej úlohe sa predstaví Matthew McConaughey, ktorého dopĺňajú Emilia Jones, Michaela Conlin, Shea Whigham, Amy Aquino, Scott Shepherd, Lindsay Ayliffe, Chris Bauer, Michaela Conlin a ďalší. Očakáva sa, že druhá séria bude vydaná na Netflixe na jeseň 2021. Viac podrobností o The Lincoln Lawyer Season 2 nájdete na Partnerka Emilia Jones a dátum vydania vampire academy 2 .Zatiaľ nie je známe, či sa hlavné obsadenie prvej sezóny vráti v druhej sezóne. Takže budeme musieť počkať, kým Netflix oficiálne potvrdí obsadenie 2. sezóny.

Zápletka

Zápletka o Lincoln právnik sa točí okolo právnika Mickeyho Hallera, ktorý sa špecializuje na obhajobu trestných činov. Je to veľmi skúsený právnik a vyhral veľa prípadov. Je to veľmi dobrý právnik a veľmi dobre obhajuje svojich klientov.Dej druhej sezóny zatiaľ nie je známy. Takže budeme musieť počkať, kým Netflix oficiálne potvrdí zápletku druhej sezóny.

Trailer

Trailer k prvej sezóne Lincoln právnik bol vydaný v apríli 2021. Trailer bol fanúšikmi veľmi dobre prijatý a fanúšikom sa trailer páčil. Trailer má veľmi dobré hodnotenie a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú trailer druhej sezóny.

Bohužiaľ, Netflix zatiaľ nezverejnil trailer na druhú sezónu. Takže si budeme musieť počkať, kým Netflix zverejní trailer na 2. sezónu.Záver

Prvá sezóna Lincoln právnik bola obrovským hitom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Bohužiaľ, Netflix zatiaľ neposkytol žiadne oficiálne potvrdenie o obnovení druhej sezóny. Takže budeme musieť počkať, kým Netflix oficiálne potvrdí obnovenie 2. sezóny.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde druhá séria The Lincoln Lawyer?
  A: Bohužiaľ, Netflix zatiaľ neposkytol žiadne oficiálne potvrdenie o obnovení druhej sezóny. Takže budeme musieť počkať, kým Netflix oficiálne potvrdí obnovenie 2. sezóny.
 • Otázka: Kto sú hlavní herci 1. sezóny The Lincoln Lawyer?
  A: Prvá sezóna Lincoln právnik stvárnil Matthew McConaughey. Ďalšími hlavnými obsadeniami show sú Ryan Phillippe, William H. Macy, Michaela Conlin, Shea Whigham, Amy Aquino, Tracie Thoms, Juliette Lewis a mnohí ďalší.
 • Otázka: Existuje trailer na 2. sezónu The Lincoln Lawyer?
  A: Bohužiaľ, Netflix zatiaľ nezverejnil trailer na druhú sezónu. Takže si budeme musieť počkať, kým Netflix zverejní trailer na 2. sezónu.

Záver

Prvá sezóna Lincoln právnik bola obrovským hitom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Bohužiaľ, Netflix zatiaľ neposkytol žiadne oficiálne potvrdenie o obnovení druhej sezóny. Takže budeme musieť počkať, kým Netflix oficiálne potvrdí obnovenie 2. sezóny.Viac informácií o Lincoln právnik pozri ďalej Netflix , IMDb a Zhnité paradajky .