Loki Sezóna 2: Je dátum vydania potvrdený?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Lokiho, séria Marvel dostupná na Disney+, sa chystá. Fanúšikovia sú zvedaví, či je dátum vydania potvrdený. V tomto článku zhrnieme všetky podrobnosti, ktoré vieme o dátume vydania Loki sezóny 2.

Loki Season 2 je jedným z najočakávanejších pokračovaní Marvel Cinematic Universe. Hoci zatiaľ nie je známy oficiálny dátum vydania, existuje veľa špekulácií o tom, kedy príde nová sezóna. Očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná v roku 2021. Očakáva sa, že v novej sezóne sa vráti Tom Hiddleston ako Loki, ako aj ďalšie postavy z akčného balíka na Netflixe, ako napríklad Niki Demar a jej priateľ Nate West. Akčný balíček Charaktere Netflix , Priateľka Niki Demar .Lokiho sezóna 2

Obsah

 • Základné informácie o Lokim
 • Dátum vydania 2 sezóny Loki
 • Čo zatiaľ vieme o Loki sezóne 2
 • Záver

Základné informácie o Lokim

Loki je séria Marvel dostupná na Disney+. Séria bola produkovaná Marvel Studios a je založená na postave Marvel Comics s rovnakým názvom. Prvá sezóna série bola vydaná v júni 2021 a získala väčšinou pozitívne recenzie. Séria sleduje boha praktických vtipov Lokiho, keď cestuje časom a snaží sa zmeniť históriu.

Lokiho sezóna 2

Dátum vydania 2 sezóny Loki

Dátum vydania Loki sezóny 2 ešte nebol potvrdený. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021. Očakáva sa, že Disney+ oznámi oficiálny dátum vydania hneď po ukončení produkcie série.Čo zatiaľ vieme o Loki sezóne 2

Bolo potvrdené, že Tom Hiddleston sa vráti ako Loki. Očakáva sa, že v druhej sezóne budú hviezdiť aj Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino a Wunmi Mosaku. Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Lokiho, keď sa pokúša zmeniť históriu. Očakáva sa tiež, že 2. sezóna odhalí viac o Lokiho časových variantoch.

Záver

Dátum vydania Loki sezóny 2 ešte nebol potvrdený. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021. Tom Hiddleston sa vráti ako Loki a očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Lokiho a zároveň sa pokúsi zmeniť históriu. Pre viac informácií o Loki Season 2 kliknite sem .

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde Lokiho sezóna 2?
  A: Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021.
 • Otázka: Kto bude hrať v Loki 2. sezóne?
  A: Tom Hiddleston sa vráti ako Loki a očakáva sa, že v druhej sezóne budú hrať aj Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino a Wunmi Mosaku.
 • Otázka: Čo sa stane v 2. sezóne Lokiho?
  A: Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Lokiho, keď sa pokúša zmeniť históriu. Očakáva sa tiež, že 2. sezóna odhalí viac o Lokiho časových variantoch.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
Loki leto 2021

Celkovo dátum vydania Loki sezóny 2 ešte nie je potvrdený. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021. Tom Hiddleston sa vráti ako Loki a očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Lokiho a zároveň sa pokúsi zmeniť históriu. Pre viac informácií o Loki Season 2 kliknite sem .